reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Trzymajcie się dziewczyny ja chyba jestem ostatnia o tej 19. Na przyszłość już wiem, że to nie jest mądre tak późno umawiać się do lekarza. Stres od rana, a tu jeszcze tyle godzin. zazdroszczę tym z Was, które już widziały USG i mogą być spokojne.
Nooo ja też. Ja dopiero mam 12 lutego, ale tym razem o 17 a nie 19😆
 
reklama
Trzymajcie się dziewczyny ja chyba jestem ostatnia o tej 19. Na przyszłość już wiem, że to nie jest mądre tak późno umawiać się do lekarza. Stres od rana, a tu jeszcze tyle godzin. zazdroszczę tym z Was, które już widziały USG i mogą być spokojne.
Nooo ja też. Ja dopiero mam 12 lutego, ale tym razem o 17 a nie 19😆
 
Nie , właśnie żadnych boli nie mam [emoji848]jutro mam usg na NFZ, a w czwartek wizytę prywatną u lekarza, który ma prowadzić moja ciąże ..zobaczymy co on powie na te plamienia..
Mnie teraz lekarz kazal brać 4razy duphaston dziennie jak będę miala krwawienia a tak to brąz leci ciągle raz jest raz nie ma.. Zaczynam sie przyzwyczajac
 
Dziewczynki ja już po. Dziecku bije serduszko [emoji3531]po plamieniach nie było śladu. Wizyta trwała 5 min, a sprzęt z przed ery kamienia łupanego [emoji85]ale chociaż wiem ,że wszystko jest ok. Więcej szczegółów dowiem się jutro na normalnej wizycie [emoji846]
 
Hej dziewczyny!

Niestety moje plamienie się rozkręciło, o północy była czerwona krew i małe skrzepy. Rano pojechałam na izbę przyjęć 🥺
Bobas ok, to najważniejsze ❤️ tętno w normie. Nic się nie odkleja, nie ma krwiaków, brak rozwarcia.

Myślicie że to może być od dopochwowej luteiny? Teraz mam brązowe plamienia i niby to normalne że przez jakiś czas będę jeszcze je mieć.

Idę odespać, bo przez to wszystko spalam w nocy ze 2 godziny 🙄
Może masz jakąś nadżerke? U mnie mój lekarz który wiedział że ja mam bo kiedys mi ją wyczail dopiero to odkryl że to od tego a w szpitalu nawet sie nie zorientowali że mam i napisali ze z niewiadomej przyczyny 🙈🤷‍♀️
 
Ta ciąża sprawi, ze wyląduje w wariatkowie. Wczoraj panikowałam i na siłę sprawdzałam czy bolą mnie piersi a dziś boli mnie brzuch i też się denerwuje. Mam odczucie takiego ciągnięcia i kłucia.. wzielam nospe i teraz leżę.. ZWARIUJE!! Tez czekam na dobre wieści [emoji176]
 
Dziewczynki ja już po. Dziecku bije serduszko [emoji3531]po plamieniach nie było śladu. Wizyta trwała 5 min, a sprzęt z przed ery kamienia łupanego [emoji85]ale chociaż wiem ,że wszystko jest ok. Więcej szczegółów dowiem się jutro na normalnej wizycie [emoji846]
Super wiadomości oby tak dalej do przodu z tymi naszymi fasolkami 😄
 
reklama
Dziewczynki ja już po. Dziecku bije serduszko [emoji3531]po plamieniach nie było śladu. Wizyta trwała 5 min, a sprzęt z przed ery kamienia łupanego [emoji85]ale chociaż wiem ,że wszystko jest ok. Więcej szczegółów dowiem się jutro na normalnej wizycie [emoji846]
Super. Najważniejsze że wszystko ok. A ja jeszcze czekam pod gabinetem😤
 
Do góry