reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mam tu jakieś 143 ale czy to to? Może tak, drobny druczek,wydaje mi się w jest napisane F*143
To może być to... Ale nie gwarantuje. U mnie jest napisane poprostu FHR 100. I lekarz na wizycie powiedział że jest 100na minute ale powinno przyspieszy, zwłaszcza że nie całe 24h wcześniej miałam usg robione i nie było jeszcze serduszka więc może dopiero co zaczęło bic. W sobotę o 9.20 mam wizytę i mam nadzieję że też dostanę dobre wiadomości 😉🤞
 
reklama
Bosszzz ale napisalyscie 😁
Gratuluje wszystkich cudownych dzidziusiow, wizyt udanych i wszystkiego, ja jeszcze tydzien czekania 🙄 jajo zniose.

Ale dzis mam dobry dzień, wczoraj umieralam, a dzis mam powera od rana,nawet mnie nie mdli, do tego M zawiózł najmłodsza do babci juz po 9 i bedzie dopiero kolo 16, a o 17 chodzi spac, takze mega luzny dzien 😊 bylam w sklepu,kupilam rolete, ogarnelam i taka cisza..az za bardzo.
Ustalilam z babcia, ze beda miały takie babcine srody,a ja wtedy poświęcę sie sobie.

Dzis zribilam domowe hampki i ziemniaczki smazone, no taką mialam ochote..zjadlam wszystko haha, ale żeby nie było, na kolacje koktajl z jogurtu, szpinaku,banana, jablka, marchewki i pomaranczki,praz oczywiscie pietruszki zielonej cytryny 😋

20210127_151104.jpg
 
Bosszzz ale napisalyscie 😁
Gratuluje wszystkich cudownych dzidziusiow, wizyt udanych i wszystkiego, ja jeszcze tydzien czekania 🙄 jajo zniose.

Ale dzis mam dobry dzień, wczoraj umieralam, a dzis mam powera od rana,nawet mnie nie mdli, do tego M zawiózł najmłodsza do babci juz po 9 i bedzie dopiero kolo 16, a o 17 chodzi spac, takze mega luzny dzien 😊 bylam w sklepu,kupilam rolete, ogarnelam i taka cisza..az za bardzo.
Ustalilam z babcia, ze beda miały takie babcine srody,a ja wtedy poświęcę sie sobie.

Dzis zribilam domowe hampki i ziemniaczki smazone, no taką mialam ochote..zjadlam wszystko haha, ale żeby nie było, na kolacje koktajl z jogurtu, szpinaku,banana, jablka, marchewki i pomaranczki,praz oczywiscie pietruszki zielonej cytryny 😋

Zobacz załącznik 1231587
O ja ale zrobiłaś ochotę 😄
 
Bosszzz ale napisalyscie [emoji16]
Gratuluje wszystkich cudownych dzidziusiow, wizyt udanych i wszystkiego, ja jeszcze tydzien czekania [emoji849] jajo zniose.

Ale dzis mam dobry dzień, wczoraj umieralam, a dzis mam powera od rana,nawet mnie nie mdli, do tego M zawiózł najmłodsza do babci juz po 9 i bedzie dopiero kolo 16, a o 17 chodzi spac, takze mega luzny dzien [emoji4] bylam w sklepu,kupilam rolete, ogarnelam i taka cisza..az za bardzo.
Ustalilam z babcia, ze beda miały takie babcine srody,a ja wtedy poświęcę sie sobie.

Dzis zribilam domowe hampki i ziemniaczki smazone, no taką mialam ochote..zjadlam wszystko haha, ale żeby nie było, na kolacje koktajl z jogurtu, szpinaku,banana, jablka, marchewki i pomaranczki,praz oczywiscie pietruszki zielonej cytryny [emoji39]

Zobacz załącznik 1231587

O 17 chodzi spać? [emoji15] ale to chyba bez drzemki w dzień?
 
To może być to... Ale nie gwarantuje. U mnie jest napisane poprostu FHR 100. I lekarz na wizycie powiedział że jest 100na minute ale powinno przyspieszy, zwłaszcza że nie całe 24h wcześniej miałam usg robione i nie było jeszcze serduszka więc może dopiero co zaczęło bic. W sobotę o 9.20 mam wizytę i mam nadzieję że też dostanę dobre wiadomości 😉🤞
Spokojnie dziewczyny z tymi serduszkami. Mi lekarka na wizycie (wg USG 6+6) powiedziała, że bije i za na razie ilość uderzeń nie ma znaczenia, sprawdzimy na wizycie za 2 tygodnie. Tu wszystko się zmienia bardzo szybko, fasolki rosną z dnia na dzień.
 
Spokojnie dziewczyny z tymi serduszkami. Mi lekarka na wizycie (wg USG 6+6) powiedziała, że bije i za na razie ilość uderzeń nie ma znaczenia, sprawdzimy na wizycie za 2 tygodnie. Tu wszystko się zmienia bardzo szybko, fasolki rosną z dnia na dzień.
To mnie teraz uspokoiłaś trochę 😉 dziękuję. Zobaczymy w sobotę bo i tak nic nie mogę zrobić 😶
 
Nooo bez, bez. Ma 2 latka, ale tak zasypia odkąd skończyła pół roczku. Wtedy jeszcze miala drzemki, teraz wstaje o 7 i juz drzemek nie ma, bo nie chciala nawet zasypiac w dzien, ok 17 juz pada [emoji4]

To zazdroszczę ;) mój bez drzemki chodzi spać koło 19, a tak to 20:30, ale zdarzało się już później. No i niestety ostatnio wstaje przed 6 :(
 
reklama
To zazdroszczę ;) mój bez drzemki chodzi spać koło 19, a tak to 20:30, ale zdarzało się już później. No i niestety ostatnio wstaje przed 6 :(
To mój też taki wytrwały. Chodzi spać po 19 i wstaje ok 6-7 ale zdarza się, że i przed 6 [emoji846]Oprócz tego jeszcze mleko w nocy obowiązkowo raz lub dwa [emoji85]
 
Do góry