reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jezu... nie poznaje dzisiaj siebie 🤣🤣🤣
Wiadomo. W końcu bardzo emocjonujący dzień dzisiaj miałaś. Poza tym w ciąży to chyba jakieś rozkojarzenie się włącza. Ja mylę słowa, myślę o czymś innym, a używam jakiegoś słowa i zupełnie innym znaczeniu. Zapominam co chwila czegoś np. zostawiłam w pracy, a to kluczyki, a to telefon albo torbę. Na parkingu ide w inną stronę niż moje auto. Do sklepu jadę bez portfela itd. Jakieś ciazowe zaćmienie mózgu😂. Ktoś jeszcze tak ma?
 
Wiadomo. W końcu bardzo emocjonujący dzień dzisiaj miałaś. Poza tym w ciąży to chyba jakieś rozkojarzenie się włącza. Ja mylę słowa, myślę o czymś innym, a używam jakiegoś słowa i zupełnie innym znaczeniu. Zapominam co chwila czegoś np. zostawiłam w pracy, a to kluczyki, a to telefon albo torbę. Na parkingu ide w inną stronę niż moje auto. Do sklepu jadę bez portfela itd. Jakieś ciazowe zaćmienie mózgu[emoji23]. Ktoś jeszcze tak ma?
Jakbym czytała o sobie [emoji23]mylenie słów i zapominanie to u mnie teraz norma. Najgorsze , że nie tylko ja to dostrzegam
 
Wiadomo. W końcu bardzo emocjonujący dzień dzisiaj miałaś. Poza tym w ciąży to chyba jakieś rozkojarzenie się włącza. Ja mylę słowa, myślę o czymś innym, a używam jakiegoś słowa i zupełnie innym znaczeniu. Zapominam co chwila czegoś np. zostawiłam w pracy, a to kluczyki, a to telefon albo torbę. Na parkingu ide w inną stronę niż moje auto. Do sklepu jadę bez portfela itd. Jakieś ciazowe zaćmienie mózgu😂. Ktoś jeszcze tak ma?
Ja mam tak nie będąc w ciąży 🤣🤣🤣🤣
 
Wiadomo. W końcu bardzo emocjonujący dzień dzisiaj miałaś. Poza tym w ciąży to chyba jakieś rozkojarzenie się włącza. Ja mylę słowa, myślę o czymś innym, a używam jakiegoś słowa i zupełnie innym znaczeniu. Zapominam co chwila czegoś np. zostawiłam w pracy, a to kluczyki, a to telefon albo torbę. Na parkingu ide w inną stronę niż moje auto. Do sklepu jadę bez portfela itd. Jakieś ciazowe zaćmienie mózgu😂. Ktoś jeszcze tak ma?
O taaak, ale mojemu M sie tez udzielilo, bo ostatnio nie dosyć, ze nie umie sie wygadac, to schowal sloik z kawą do lodówki 🤣
 
Wiadomo. W końcu bardzo emocjonujący dzień dzisiaj miałaś. Poza tym w ciąży to chyba jakieś rozkojarzenie się włącza. Ja mylę słowa, myślę o czymś innym, a używam jakiegoś słowa i zupełnie innym znaczeniu. Zapominam co chwila czegoś np. zostawiłam w pracy, a to kluczyki, a to telefon albo torbę. Na parkingu ide w inną stronę niż moje auto. Do sklepu jadę bez portfela itd. Jakieś ciazowe zaćmienie mózgu😂. Ktoś jeszcze tak ma?
Też tak mam ;)
 
reklama
m.am a co u Cb ?:) cos
Się wyjaśniło.
Dzięki , że pytasz [emoji8]u mnie plamienia się uspokoiły. Dziś od rana troszkę plamiłam na czerwono ale też niepotrzebnie się nadwyrężyła przy sprzątaniu.... teraz tylko odrobina brązowej wydzieliny. Jutro mam USG na NFZ, a w czwartek pierwsza wizytę u lekarza, który ma prowadzić moja ciążę. Bardzo czekam na ten czwartek bo chce usłyszeć opinie zaufanego lekarza na temat tych moich plamień. Dopiero jak on mnie zbada i zrobi USG to będę spokojna [emoji846] ogólnie staram się myśleć pozytywnie
 
Do góry