reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

A co ty [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ostatnio mój mózg mi nie funkcjonuje prawidłowo, ma takie strzały debila [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Spoko[emoji23][emoji23][emoji23]ja też mam zaćmienia umysłu czasem[emoji23][emoji23]mąż się śmieje, że mi dziecko cała inteligencję zabiera [emoji23]
 
reklama
A myślicie że jak kilka lat temu poroniłam to lekarz mi zaleci wspomagacze? Czy to jest reguła ?
To chyba różnie bywa, ale jak na moje lepiej miec w razie czego opakowanie np duphastonu w domu, w razie gdyby wystąpiły jakies plamienia a akurat gin bylby niedostępny. Ja na pewno poproszę o opakowanie dupka jutro. U mnie 3 lata temu ciąża obumierala i dlatego zaczelam plamić, potem kilka dni reżimu leżenia w łóżku nic nie dalo, bo organizm chcial się sam pozbyć tego co zostało, i pojawila się krew. Wtedy nie moglam sobie pozwolić na badania genetyczne, bo życzyli sobie tysiaka za to, ale mam przeczucie że u mnie to była kwestia jakiejś wlasnie wady genetycznej... Niemniej jednak, lepiej miec dupka/lutkę dowcipną w domu pod ręką w razie czego.
 
Ja miałam jutro iść do lekarza, ale dziś mnie tak brzuch pobolewał, że przełożyłam wizytę na dziś:) pani doktor mnie uspokoiła, póki co jest tak jak trzeba na ten etap, mam przyjść za 3 tyg :) była mała kropeczka na usg wielkości 2mm (według miesiączki 5 tydz + 2 ). Od razu mi lepiej :)
To umnie jutro 5+4 to moze tez kropka zobaczę [emoji7][emoji7]
 
Witam babeczki. Jezu ja dziś cały dzień w biegu. Jakies chorubsko mnie bierze 😐 kupiłam *spam* zobaczymy. Bardzo się cieszę, że dzisiejsze wizyty byly udane❤❤. Mam pytanie do slodkich mam, jakie jadacie pieczywo? u mnie z cukrem od 2 dni dramat. Jakis sprawdzony ogólnodostępny? Będę wdzieczna za porady.
Najlepszy jest z mąki pełnoziarnistej. Z sieciówek to Putka ma dobre chleby i Grzybki też mają wybór (np. orkiszowy jest ok).
Super wieści [emoji846]gratulacje [emoji846] coraz więcej bijących serduszek [emoji7]mi na badaniach też wyszła wysoka glukoza bo97 , a w domu jak mierze glukometrem to wyniki góra 86 [emoji848] sprawdzałam nawet specjalnie dwoma glukometrami i wynik ok 85 [emoji849]
Jednak jeśli chodzi o glukozę to wynik z krwi łokciowej jest najbardziej miarodajny. Niestety glukometry często mają spory margines błędu pomiaru.
 
Najlepszy jest z mąki pełnoziarnistej. Z sieciówek to Putka ma dobre chleby i Grzybki też mają wybór (np. orkiszowy jest ok).

Jednak jeśli chodzi o glukozę to wynik z krwi łokciowej jest najbardziej miarodajny. Niestety glukometry często mają spory margines błędu pomiaru.
Kurcze a już się ucieszyłam. No nic... zobaczymy jak wyjdzie krzywa ale pewnie znów będę walczyć z cukrzycą ciążowa [emoji85]
 
reklama
Do góry