reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witam babeczki. Jezu ja dziś cały dzień w biegu. Jakies chorubsko mnie bierze [emoji52] kupiłam *spam* zobaczymy. Bardzo się cieszę, że dzisiejsze wizyty byly udane[emoji173][emoji173]. Mam pytanie do slodkich mam, jakie jadacie pieczywo? u mnie z cukrem od 2 dni dramat. Jakis sprawdzony ogólnodostępny? Będę wdzieczna za porady.
W piekarniach są często chleby z niskim IG [emoji846]
 
reklama
Ja wam zazdroszcze z ta pracą, ja sie tak czuje w kazdej ciazy, ze co najwyżej bym im tam padła...serio,kazda z nas czuje sie inaczej w ciąży, czasem jak czytam "lezec w domu"czy "siedziec sobie.." to czuje sie jak leń...a tak nie jest, mam kluche w żołądku, ze chodze zgięta, slaba taka, ze reke ciezko mi unieść i senność taka, ze mam siebie dosc... a serio, chcialabym wyjsc z domu do ludzi, bo za chwile to juz w ogole, armagedon 🙈
 
Dziewczyny [emoji3590]
6+2 dzisiaj, widziałam bijące serduszko jednak lekarka powiedziała, że nic nie bedzie jeszcze słychać wiec ta przyjemność jeszcze przede mną :-)
Poryczalam sie w toalecie jak sie ubierałam po badaniu bo nie wierzyłam do tej pory, że tam jest człowiek [emoji23] w tydzien z 1.8 mm urósł do 0.56mm [emoji3064]

Co do plamienia powiedziała, ze faktycznie coś na szyjce widzi jakaś krew ale sprawdziła jajniki, macice, malucha i mowi ze wszystko okej. Nie panikować (powtórzyła głównie to co lekarz ostatnio - póki to nie żywa krew i duża jej ilość nie nakręcać się a po dupku powinna się sytuacja poprawic:-))

Dostałam skierowanie na prenatalne i najlepiej jakby mi się udało umówić na 12tc, resztę badań tez zleciła. No i L4 od jutra, czeka mnie jutro rozmowa z szefowa [emoji23]

Jestem przeszczęśliwa i mam nadzieje, ze rośnie zdrowo zarówno moja fasola jak i Wasze [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Super wieści [emoji7] najważniejsze , że bije serducho , już możesz trochę odetchnąć [emoji846]
 
Jestem po wizycie,jednak o jakiś tydzień pomyłka,dziś 6+3,6mm serduszko było,pulsowało i było słychać,
Glukozę na czczo mam za wysoka bo 96
Muszę się ogarnąć co jeść czego nie bo jestem zielona
Super wieści [emoji846]gratulacje [emoji846] coraz więcej bijących serduszek [emoji7]mi na badaniach też wyszła wysoka glukoza bo97 , a w domu jak mierze glukometrem to wyniki góra 86 [emoji848] sprawdzałam nawet specjalnie dwoma glukometrami i wynik ok 85 [emoji849]
 
Ja miałam jutro iść do lekarza, ale dziś mnie tak brzuch pobolewał, że przełożyłam wizytę na dziś:) pani doktor mnie uspokoiła, póki co jest tak jak trzeba na ten etap, mam przyjść za 3 tyg :) była mała kropeczka na usg wielkości 2mm (według miesiączki 5 tydz + 2 ). Od razu mi lepiej :)
Super wieści 😊
 
reklama
Do góry