reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Łaaaa to czekam na wieści co tam widać było [emoji85] ja do czwartku to jajko zniosę [emoji85][emoji85][emoji85]
Ja już prawie zniosłam [emoji214][emoji214][emoji214][emoji214][emoji214][emoji214][emoji214][emoji214][emoji214][emoji214][emoji214][emoji214] W miejscu usiedzieć nie mogę, ale jednocześnie takie podniecenie czuję z tego powodu...
 
Hej, jak zareagowali Wasi pracodawcy na ciążę i zwolnienie? Ja w poniedziałek mam wizytę u gina i według ostatniej wizyty będzie to 6+5. Mam nadzieję, ze będzie już serduszko.. i we wtorek chciałabym powiedzieć już w pracy.
 
Hej, jak zareagowali Wasi pracodawcy na ciążę i zwolnienie? Ja w poniedziałek mam wizytę u gina i według ostatniej wizyty będzie to 6+5. Mam nadzieję, ze będzie już serduszko.. i we wtorek chciałabym powiedzieć już w pracy.
Dzisiaj akurat byłam u lekarza i potwierdził, że 6+5, ❤ jest, więc raczej i u Ciebie będzie :) Będziemy trzymać kciuki! :))
 
reklama
Hej, jak zareagowali Wasi pracodawcy na ciążę i zwolnienie? Ja w poniedziałek mam wizytę u gina i według ostatniej wizyty będzie to 6+5. Mam nadzieję, ze będzie już serduszko.. i we wtorek chciałabym powiedzieć już w pracy.
Do końca pierwszego trymestru nie będę mówić, ale ja pracuję teraz zdalnie, dodatkowo na uczelni - więc nie jest to codziennie 8 h codziennie, a w przyszłym semestrze mam mieć ich mało, więc chciałabym pracować jak najdłużej. Pracowacą się nie przejmuję, bardziej studentami, jak im powiem, że ich zostawiam :-)
 
Do góry