reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

To czyli teoretycznie też powinnam mieć prebatalne z racji poronienia bezplatne? Byloby spok

To czyli teoretycznie też powinnam mieć prebatalne z racji poronienia bezplatne? Byloby spoko.
Dzwoniłam i umówiono mnie na 1 marca wg tyg jestem 7+3obecnie pani kazała dokumenty szpitalne zabrać tylko że sobą lub wypis, więc zobaczymy
 
reklama
Mam to samo..ja ogolnie za dużo sobie wkrecam, ciagle dzieciom mowie zeby uwazaly na siebie jak wychodzą, az mi moj 15 latek ostatnio powiedzial "mamus, ja nie mam 5 lat" [emoji850] boje sie o małą, mam wrazenie, ze bezpieczna jest tylko ze mna i z tatą. Masakra. No i te choroby.... az sie zastanawiam czy nie zrobie testu na SMA jak sie maluch urodzi...
Mam corke z grudnia i znajoma z forum grudniowego urodzila dziewczynke z sma...pierwsze dziecko, wyczekane... moja skacze, biega, spiewa, a jej malutka.... eh brak słów, a wystarczyl by przesiew noworodkow....
O to przewrazliwiona jestes jak ja..też sobie tak wkręcam, wyolbrzymiam itp. Teraz i tak mi trochę przeszło ale po porodzie była masakra. Synek nie tak piernal, a ja już u lekarza byłam [emoji85] Chociaż wiadomo , że coraz więcej jest teraz tych okropnych chorób i nie ma co daje dziwić , że się człowiek martwi ...
 
reklama
Do góry