reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Który tydzień? Fajnie wam ja nic nie odczuwam jeszcze zachcianek ani nic 😅🙄
No nie wiem czy tak fajnie 😂 czekaj aż Ciebie dopadnie... ja się czułam super do środy i pochłaniałam wszystko jak odkurzacz, poszłam do gina zadowolona, że żadnych większych objawów ani nic a on zdziwiony, że kompletnie nic mi nie dolega i w czwartek rano mnie dopadły takie mdłości, że praktycznie cały dzień co nie zjem to mi podchodzi do gardła 😳
 
reklama
Ja jem śledzie od drugiego dnia świąt codziennie a normalnie ich nie jem😳
Dlatego czasem myślę czy ja nie jestem czasem o miesiąc wcześniej już w ciąży🙄
Uwielbiam słodycze a nie jem ich już drugi miesiąc nie mnie obrzydzają😳
I zgaga mi przed świętami się gdzieś podziała a dokucza mi na co dzien od lat a co do spania to śpię jak niemowlę,właśnie odlatuje😉
 
A jak Wasi faceci? Też na luzie, jak mój? Znaczy oczywiście, że gdzieś tą świadomość ma, ale jakby jeszcze on się tak stresował, to masakra. A tak to mi powtarza, że jest i będzie na pewno wszystko dobrze. Ale faceci to jednak inaczej [emoji2370]
Mój dokładnie tak samo.. ciągle mi powtarza, że wszystko będzie ok. Ogólnie jest życiowym optymistą [emoji16]oby ich prognozy się sprawdziły hehe
 
reklama
Dziewxzyny właśnie przeczytałam gdzieś ze będąc w ciąży i mając szczeniaka można się zarazić toksoplazmoza....:/ i tym samym dziecko się zarazi. Jak to jest ?. Ja mam małego szczeniaka i jestem przerażona :(
 
Do góry