reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja syna rodziłam naturalnie 10 h ale że tętno spadało to szybko mnie wzięli na cc. Jak mam porównywać to bym się nigdy nie zastanawiała i wolała bym rodzić naturalnie. I zawsze tak myślałam że jak kiedyś mi będzie dane rodzić to tylko tak. Ale niestety mam endometrium w bliźnie po cc które bardzooooo mi uprzykrza życie więc lekarz powiedział że lepiej zrobić cc i to wyciąć wpiz......
ja rodziłam z oksytocyną w lutym w zeszłym roku i było mega ciężko lekarz mnie już chciał na cesarkę brać ale na szczęście się udało i drugi raz tez bym chciała naturalnie ale mam nadzieje że uda się bez indukcji porodu bo podobno ból bez porównania jak się samo zacznie. Dla mnie ta ulga i uczucie po porodzie jak zobaczyłam córkę było niesamowitym przeżyciem 😀 ale przez pierwszy miesiąc po porodzie wolałam nawet nie wracać myślami do samego porodu 😅
 
reklama
ja rodziłam z oksytocyną w lutym w zeszłym roku i było mega ciężko lekarz mnie już chciał na cesarkę brać ale na szczęście się udało i drugi raz tez bym chciała naturalnie ale mam nadzieje że uda się bez indukcji porodu bo podobno ból bez porównania jak się samo zacznie. Dla mnie ta ulga i uczucie po porodzie jak zobaczyłam córkę było niesamowitym przeżyciem 😀 ale przez pierwszy miesiąc po porodzie wolałam nawet nie wracać myślami do samego porodu 😅

Ja urodziłam 2jke siłami natury. Z pierwszym dzieckiem mnie nacieli. Przy drugim nie ale przyznam że spokojniej do porodu podeszłam. Więcej współpracy a nie pchania w panice hehe. Rodziłam bez znieczulenia obu. NO i rodziłam w Polsce. Teraz czeka mnie poród w norwegii.
Marzyl.mi się zawsze poród w domu ale.nie wiem. Czy mój wiek 35 nie będzie przeciwskazaniem..
 
Pasażerka większość siłowni ma w ofercie trening dla kobiet w ciąży. Myślę że powinnaś sprawdzić co Twoja siłownia oferuje :),
Ja swoją przygodę z siłka zakonczylam l kilka lat temu ale tak jak wspomniałam moja instruktorka BP trzecia ciąża prowadziła trening do ok 20tc i urodziła cudna zdrowa dziewczynkę.

Na pewno joga nie zaszkodzi ale skoro napisałaś że wolisz forsowny trening to usniesz z nudów hehe. Ja też z tych forsownyxh uwielbiałam basis Ball i body pump. Szybkie tempo intensywny trening.
Nooo właśnie ja mieszkam w małym miasteczku i tu nie ma takich treningow
Dla ciężarnych :( ale może na yt wpisze i będę cwiczyc coś 😄
 
Ja chyba dam znać w tym tygodniu bo nie chciałabym wracać do pracy od lutego jak skończy się lockdown, średnio ten tydzień znosiłam dużo zamulania w żołądku i senność a mam prace z klientem na stojąco w perfumerii 🤣 raczej podziękuje
Ja mam swoją firmę także mój szef już wie 🤣🤣i niestety muszę ciagle pracowac :( i tego się trochę boje i martwię się żebym dała radę. Tak samo jak urodzę nie wiem jak to ogarnę 🤣
 
reklama
Sky i Ewka.. Jakie reakcje??
Ja wzięłam 3 di wolnego gdyż czuje się bardzo zmęczona. I z racji epidemii chcieli się dowiedzieć jaki powód. Nie poinformowałam o wczesnej ciąży tylko Zaznaczyłam że nie ma nic wspólnego z covid em. Może się domyślają.. :)
Tzn reakcja ok.. Widać było lekki niepokój 🤔 faktem jest że jestem jedną z trzech osób starszej ekipy reszta to nowi i młodzi,ze tak powiem bez doświadczenia. I stąd ta reakcja. Pytali kiedy zamierzam iść na L4 mówię że narazić nie,zalezy jak się będę czuć. 🙃
 
Do góry