reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Tez miałam wywoływany poród z powodu malowodzia w 39tc. Ból nie do opisania, na szczęście szybko mi podali znieczulenie. Ale od podania oxy minęło tylko 2,5 h i urodziłam, wiec w sumie się nie namęczyłam.
to super miałaś naprawdę. Ból jest okropny ja rodziłam od 6.00 do 16.20 wcześniej w ogóle nie spałam i nic jadłam przez cały dzień porodu wypiłam tylko 0,5l wody. Miałam pecha bo w szpitalu był remont i przez 3 dni przed porodem leżałam na sali po porodach powikłanych bo nie było miejsca na patologii. I vis a vis dziewczyny rodziły a ja słuchałam po nocach nie mogłam wytrzymać a sama noc przed porodem to już w ogóle hardcore. To było gorsze psychicznie niż rodzenie 🙄 chciałam żeby mnie przenieśli to powiedzieli ze mogą tylko do dziadków na chirurgię a tam stary oddział nie wyremontowany wiec wolałam już słuchać tych porodów 🤦‍♀️
 
reklama
Dosc ostre zapachy tam są,zle byś się czuła,zwazywszy na wzmocniony węch zapewne 🤔

Ogólnie już pytał mnie na pierwszej wizycie czy nie chce zwolnienia i gdzie pracuje i powiedział ze tam nie wytrzymam pewnie za długo 🤣 No ale po co mi zwolnienie jak i tak jestem w domu :) zapytam w te środę, koniec końców nie wiadomo czy nawet w lutym wrócimy bo u nas to wszystkie decyzje w ostatnim momencie podają. Przyznam, ze ciąża idealnie mi się trafiła :p
 
Ja mialam pierwsza cc a teraz powiem Ci mam mieszane uczucia chyba chciałabym spróbować SN ale czy będzie mi to dane 🤔
Ja rodziłam dwa razy SN i było szybko i sprawnie, za drugim razem młoda mi się zablokowała z tylu,balam się że jej głowę zgniote jak dam pupę na dół.. 🙄 dzięki mezowi dałam radę ją wypchnąć 🙃 cięcie krocza miałam za każdym razem.. Za drugim razem nozycami bo nie mieli skalpela 🙄 aż do teraz słyszę ten dźwięk rozcinanej skóry 😂🙄 ale ładnie mnie zaszyli 🙃
 
to super miałaś naprawdę. Ból jest okropny ja rodziłam od 6.00 do 16.20 wcześniej w ogóle nie spałam i nic jadłam przez cały dzień porodu wypiłam tylko 0,5l wody. Miałam pecha bo w szpitalu był remont i przez 3 dni przed porodem leżałam na sali po porodach powikłanych bo nie było miejsca na patologii. I vis a vis dziewczyny rodziły a ja słuchałam po nocach nie mogłam wytrzymać a sama noc przed porodem to już w ogóle hardcore. To było gorsze psychicznie niż rodzenie 🙄 chciałam żeby mnie przenieśli to powiedzieli ze mogą tylko do dziadków na chirurgię a tam stary oddział nie wyremontowany wiec wolałam już słuchać tych porodów 🤦‍♀️
To miałaś przeżycia 🤔
 
Czy któraś z Was zmaga się z bólem w krzyżu? Wczoraj byłam na bardzo długim spacerze, dzisiaj raptem 3 km, a tak boli :(
Ja tez większość czasu jestem w domu, bo mamy pełnoprawny lockdown :/
 
Ja rodziłam dwa razy SN i było szybko i sprawnie, za drugim razem młoda mi się zablokowała z tylu,balam się że jej głowę zgniote jak dam pupę na dół.. 🙄 dzięki mezowi dałam radę ją wypchnąć 🙃 cięcie krocza miałam za każdym razem.. Za drugim razem nozycami bo nie mieli skalpela 🙄 aż do teraz słyszę ten dźwięk rozcinanej skóry 😂🙄 ale ładnie mnie zaszyli 🙃
Szczerze nie mam porównania ale chciałabym spróbować bo moja cc to był dramat 🤔
 
reklama
Szczerze nie mam porównania ale chciałabym spróbować bo moja cc to był dramat 🤔
Powiem ci że po porodzie szybko mi się zagoiło ,leżałam na sali z kobieta po cesarce to ja mogłam więcej zrobic niż ona 🙄 np małą mieć koło siebie na łóżku,ona po karmieniu odkładala dziecko i się kładła.. Nie wiem czy to miało związek z cesarka ale nie chciałabym cesarki.
 
Do góry