reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Też mi się wydaje , że jeśli ciąża by była martwa to objawy powinny stopniowo mijać więc może faktycznie dzidziuś ma się dobrze [emoji846] trzeba mieć taką nadzieję [emoji846][emoji846]
Właśnie mam nadzieję.. Tak jak miałam nadzieję że to nie on wyleciał :) takie przeczucie.. Dziękuję Ci 😙
 
reklama
u mnie na wizycie na szczęście wszystko w porzadku. Pani doktor aby nie podrażniać już nic w srodku zrobiła mi usg przez powłoki brzuszne i okazało się ze wszystko okej. Serduszko biło, dzidziuś już ma 1,3cm i wszystko w normie 😀 dostałam luteinę dopochwowo na brudzenia i tyle. Doktor powiedziała, ze to się zdarza i skoro już na 3 usg jest wszystko okej to znaczy ze zapewne za niski poziom progesteronu. Wczoraj użyłam luteinę pierwszy raz, brudzę niestety nadal. Domyślam się ze to za wcześnie na efekty ☺️ luteinę mam brać 2x1. Jak u ciebie wypadła wizyta? U mnie z usg wyszło 7+4
Mi też przepisał luteinę 2x1 na bol brzucha
 
Hej, jestem tutaj nowa. Od dwóch dni spóźnia mi się okres, bardzo długo staramy się z mężem o dzidzie i ciągle tylko testy negatywne aż tu dzisiaj rano zrobiłam i ja widzę dwie kreski ale drugą mega słabą.. nie wiem czy to ciąża czy to znowu fiksacja😵 jutro jadę do gina.
Też takie miałam, poszłam jednak w pierwszej kolejnosci na betę, żeby potwierdzić, 2 dni później, żeby sprawdzić, czy rośnie. Wiem, że emocje są bardzo duze, ciężko wytrzymać, ale tak jak dziewczyny pisały - wizyta u lekarza może Cię zestresować jeszcze bardziej. Ja dzisiaj 6+1 i zarodek tylko widoczny, i to 3 mm. A w pierwszej ciąży nawet wystraszyl, że pozamaciczna, bo nic nie widział :(
Zrobisz jak uważasz 😊😊
 
Też takie miałam, poszłam jednak w pierwszej kolejnosci na betę, żeby potwierdzić, 2 dni później, żeby sprawdzić, czy rośnie. Wiem, że emocje są bardzo duze, ciężko wytrzymać, ale tak jak dziewczyny pisały - wizyta u lekarza może Cię zestresować jeszcze bardziej. Ja dzisiaj 6+1 i zarodek tylko widoczny, i to 3 mm. A w pierwszej ciąży nawet wystraszyl, że pozamaciczna, bo nic nie widział :(
Zrobisz jak uważasz 😊😊
Dziękuje za podpowiedź i wsparcie❤️ kurcze zastanawiają mnie tylko objawy bo podbrzusze pobolewa od paru dni jak na okres ale okresu brak, natomiast co jakis czas mam uczucie jakbym miala dostac krwawienia a to tylko jasny sluz prawie przezroczysty tak jak płodny i zero bólu piersi😵
 
Dziękuje za podpowiedź i wsparcie❤️ kurcze zastanawiają mnie tylko objawy bo podbrzusze pobolewa od paru dni jak na okres ale okresu brak, natomiast co jakis czas mam uczucie jakbym miala dostac krwawienia a to tylko jasny sluz prawie przezroczysty tak jak płodny i zero bólu piersi😵
Też tak miałam ;) co chwilę sprawdzałam czy poleciało ;) ja test zrobiłam 4 dni po terminie okresu ;) były dwie mocne krechy. Zrób jutro test jak nie masz możliwości bety, i zobaczysz czy linia jest grubsza i bardziej widoczna;)
 
Właśnie mam nadzieję.. Tak jak miałam nadzieję że to nie on wyleciał :) takie przeczucie.. Dziękuję Ci [emoji11]
Koniecznie daj znać jutro ale wierzę, że będzie okej. To by był kolejny mały cud na tej grupie [emoji8]trzymam kciuki [emoji846][emoji846][emoji846][emoji3531]
 
reklama
Do góry