reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

To teraz moje dobre wieści. Ciaza wcale nie jest pozamaciczna. Pecherzyk 3mm jest tam gdzie ma być razem z całkiem żółtym 5tyg i 6 dni. Wszystko ok. Następna wizyta 11 lutego.[emoji2]
Super . Właśnie czekałam na wieści od Ciebie [emoji846]To już teraz możesz być spokojniejsza [emoji846][emoji846][emoji846]
 
reklama
Wiem, ale tak długo się staramy i jest to dla mnie nowe doświadczenie i najlepiej chciałabym wiedzieć tu i teraz😵
Tak jak dziewczyny piszą, lepiej poczekać. W pierwszej mojej ciąży też od razu pędziłam do lekarza, a zarodek pokazał się dopiero na 3 wizycie. Dlatego teraz cierpliwie czekam ;) ale rozumiem emocje i gratuluję dwóch kresek :)
 
Uwaga plot twist!
Może niektóre mnie pamiętają jak się zegnalam, jutro miałam mieć lyzeczkowanie. Dziś usg przed zabiegiem. A tam bijące serce. Cud. I spowrotem wróciły leki na tapetę. Za tydzień sprawdzimy czy przetrwał. [emoji50][emoji4]
To jest dopiero nowina [emoji7]czyli jednak cuda się zdarzają [emoji846][emoji846]
 
Hej, jestem tutaj nowa. Od dwóch dni spóźnia mi się okres, bardzo długo staramy się z mężem o dzidzie i ciągle tylko testy negatywne aż tu dzisiaj rano zrobiłam i ja widzę dwie kreski ale drugą mega słabą.. nie wiem czy to ciąża czy to znowu fiksacja[emoji43] jutro jadę do gina.
Kreseczka jest ale słabiutka. Tak jak dziewczyny piszą - zrób sobie lepiej betę bo lekarz na tym etapie i tak nic nie zobaczy na USG i będziesz się niepotrzebnie stresować [emoji846]
 
Kurcze, ale mam mega dziwne objawy mam dużo sluzu takiego jak płodny, że czasami leciałam do łazienki żeby sprawdzić czy nie krwawię ale zero bólu piersi 😵 naczytałam się różnych objawów początkowej ciąży a narazie tylko lekkie bóle tak jak na okres..
ja tez miałam takie bóle jak na @ dlatego dziwiłam się,ze dwie kreski a ja zaraz @ dostanę😄
 
Hej, jestem tutaj nowa. Od dwóch dni spóźnia mi się okres, bardzo długo staramy się z mężem o dzidzie i ciągle tylko testy negatywne aż tu dzisiaj rano zrobiłam i ja widzę dwie kreski ale drugą mega słabą.. nie wiem czy to ciąża czy to znowu fiksacja😵 jutro jadę do gina.
Jest kreseczka, bardzo slaba bo zapewne mega wczesna ciaza, gratulacje 🥰
 
Tak jak dziewczyny piszą, lepiej poczekać. W pierwszej mojej ciąży też od razu pędziłam do lekarza, a zarodek pokazał się dopiero na 3 wizycie. Dlatego teraz cierpliwie czekam ;) ale rozumiem emocje i gratuluję dwóch kresek :)
Kurcze, tak bardzo się martwie że to złudne, ale nigdy wcześniej nie widzialam tak wyraznej nawet tej jasniutkiej kreseczki i teraz świruje😌
 
Wiecie co zauważyłam że stałe mam brązowe uprawy, nie różowe nie czerwone tylko brązowe,stare jakbym sie czyściła po tym z przed tygodnia po tym co mi wyleciało [emoji849] stałe mam mdłości cycki mnie bolą.. A to nie są objawy martwego zarodka przecież [emoji849] myślę że on tam ma się dobrze [emoji854] chyba że sobie wmawiam to [emoji849]
Też mi się wydaje , że jeśli ciąża by była martwa to objawy powinny stopniowo mijać więc może faktycznie dzidziuś ma się dobrze [emoji846] trzeba mieć taką nadzieję [emoji846][emoji846]
 
reklama
A sa tu dziewczyny majace male dzieciaki juz na stanie? Ja mam co prawda 4 dzieci, ale trojka to nastolatki i sumie wiecej ich nie widze jak widze [emoji38] najmlodsza ma 2 lata, to taki pępuś swiata, bo kazdy rozpieszcza i nie ukrywam, ze dosc wymagająca istotka [emoji849] zastanawiam sie jak będzie z moim zdrowiem psychicznym [emoji38]
Mam roczniaka w domu. Jest wysoko wrazliwy i wymagajacy wiec bedzie zabawa.
A powiedzcie mi mamusie które już mają dzieciaki wszystkie rodziły wcześniej naturalnie czy jest tu jakas mamusia która miała cc?
Ja naturalnie ale czasem zastanawiam sie nad cc
 
Do góry