reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ależ mam ochotę na frytki. Takie domowe talarki z porem w kosteczke posypanym, sól i ketchup. Nie odmówię ich sobie dziś [emoji39][emoji2956] Duża porcja frytek mniaam! Przede mną jeszcze 2,5 godz w pracy. No zniose jajo jak nic[emoji849][emoji849] Chcę jesc, a potem spać [emoji1787][emoji1787][emoji23][emoji2]
ja dzisiaj miałam ochotę na ptysia💕 chyba wszystkie cukiernie w okolicy za nim przejechałam😂
 
reklama
Cześć Wszystkim!
Zaczynam 5 tydzień i jestem przerażona. To moja pierwsza wyczekiwana ciąża. Mam takie wahania hormonów że co chwilę płacze i się śmieje. I jak tu normalnie funkcjonować? [emoji1787]
To normalne :-)
Kazda z nas ciaze przechodiz inaczej. Ja pierwszą ciążę praiwe bezobjawową miałam, jedynie zgaga na końcu. Druga, niestety stracona podobnie. Teraz trzecia, i jakoś tak mdlosci lekkie mi sie zaczynają, wczorja była nawet zgaga. Oby nie skończyło się wizytami w kibelku [emoji1787]
 
Uwaga plot twist!
Może niektóre mnie pamiętają jak się zegnalam, jutro miałam mieć lyzeczkowanie. Dziś usg przed zabiegiem. A tam bijące serce. Cud. I spowrotem wróciły leki na tapetę. Za tydzień sprawdzimy czy przetrwał. [emoji50][emoji4]
Jejku jak się cieszę kochana [emoji7] bedzie dobrze
 
Dziewczyny ja znów zawał serca przeżywam właśnie przy aplikowaniu Luteiny zobaczyłam krew. Tak samo jak poprzednio jest tego kilka kropel. O tej godzinie już raczej nie uda mi się nigdzie na wizytę do lekarza umówić. Wiecie może czy w takiej awaryjnej sytuacji można się zgłosić do jakiegokolwiek szpitala na Izbę Przyjęć? nie chcę od razu panikować, ale może powinnam gnać żeby sprawdzić na USG czy wszystko ok.
 
reklama
Hej, macie uczucie pelnego brzucha? Ja dziś czuje się jakbym była w 6 miesiącu..
miałam tak wczoraj :) w pracy takie wzdęcie mi się zrobiło, że nie mogłam spodni zapiąć. Musiałam ciągle mówić że mam zamek zepsuty :D Dzisiaj tego aż tak mocno nie czułam bo po domu noszę luźne ubrania.
 
Do góry