reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej, jestem tutaj nowa. Od dwóch dni spóźnia mi się okres, bardzo długo staramy się z mężem o dzidzie i ciągle tylko testy negatywne aż tu dzisiaj rano zrobiłam i ja widzę dwie kreski ale drugą mega słabą.. nie wiem czy to ciąża czy to znowu fiksacja😵 jutro jadę do gina.
 

Załączniki

  • 03304242-8095-475E-B073-931C7D23CFE0.jpeg
    03304242-8095-475E-B073-931C7D23CFE0.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 100
  • 12DDCEC1-6B43-4FE4-B5AB-FE339B59B6CF.jpeg
    12DDCEC1-6B43-4FE4-B5AB-FE339B59B6CF.jpeg
    777,3 KB · Wyświetleń: 103
Hej, jestem tutaj nowa. Od dwóch dni spóźnia mi się okres, bardzo długo staramy się z mężem o dzidzie i ciągle tylko testy negatywne aż tu dzisiaj rano zrobiłam i ja widzę dwie kreski ale drugą mega słabą.. nie wiem czy to ciąża czy to znowu fiksacja😵 jutro jadę do gina.
ja coś tam widzę :) a do lekarza nie za wcześnie?jeszcze może nic nie być widać, może lepiej bete zrobić😊
 
Ja teraz znowu mam stres bo czekam do środy na kolejna wizytę i może będzie już serducho :)
Jak któraś z Was pisała od wizyty do wizyty... czy tak już będzie do końca czy kiedyś ten strach mija?

Co do l4 mnie pytał czy pracuje ale przez to, ze pracuje w perfumerii a galerie zamknięte to jeszcze mi nie wypisał :-)




Trzymam ogromnie kciuki żeby było w porządku!



Cudownie!!!!!!! ❤️



Ja miałam 2.65 i dostałam 25 dawkę biorę od jutra, endokrynolog mnie bardzo uspokoiła :-) badania mam powtórzyć za 4 tyg i za 5 tyg na wizytę już u niej :-)



Kochana jaka masz dawkę jodu? Bo tez powiedziała żebym wybierała następne suplementy z wysoka dawka :)
Ja mam jod w płynie :) teraz dawkuję sobie ok. 30 kropelek na szklankę wody :D to mi mama wytrzasnęła. Ona ma schizę na punkcie jodu, ale u mnie akurat dużo dał oprócz tego, że zaszłam w ciążę i zeszło TSH - zdecydowanie lepiej się czułam i 10 kilo zeszło z wagi. No ale co z tego skoro teraz znowu przytyję XD
 
Wiecie co zauważyłam że stałe mam brązowe uprawy, nie różowe nie czerwone tylko brązowe,stare jakbym sie czyściła po tym z przed tygodnia po tym co mi wyleciało 🙄 stałe mam mdłości cycki mnie bolą.. A to nie są objawy martwego zarodka przecież 🙄 myślę że on tam ma się dobrze 🙃 chyba że sobie wmawiam to 🙄
 
reklama
Do góry