reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Uwaga plot twist!
Może niektóre mnie pamiętają jak się zegnalam, jutro miałam mieć lyzeczkowanie. Dziś usg przed zabiegiem. A tam bijące serce. Cud. I spowrotem wróciły leki na tapetę. Za tydzień sprawdzimy czy przetrwał. [emoji50][emoji4]
Brawo, gratuluję, chciałabym wierzyć że u mnie będzie podobnie
 
reklama
Dziewczyny badalyscie może tsh? Wyszło mi wysokie i od razu dostałam receptę na eutyrox. Boję się czy to może zaszkodzić?
 
A ja mam dobre przeczucia. Gdyby to była pozamaciczna pewnie byś już plamiła i miała jakieś bóle. Trzymam kciuki za dobre wieści, którymi nas zaskoczysz wieczorem.

U mnie 6+6 więc dosyć wysoko, no ale zobaczymy. Fajnie, że u Ciebie ok. Myślałam, że na tym etapie standard to przezpochwowe, a tu proszę nawet przez brzuch widać. Czyli musi być dobrze teraz.

Nie przekreślaj jeszcze wszystkiego. Moim zdaniem na tym etapie na prawo jeszcze nie widać pęcherzyka.
ja tez byłam pewna ze nic nie będzie widać! Polozylam się, lekarka przyłożyła głowice a tam widać wszystko 😛 kamień spadł mi z serca, mam nadzieje ze u ciebie tez wszystko pozytywnie się rozwiąże.
 

Dziewczyny badalyscie może tsh? Wyszło mi wysokie i od razu dostałam receptę na eutyrox. Boję się czy to może zaszkodzić?
Wysokie, tzn. jakie? Ja od pół roku biorę letrox na obniżenie tsh (miałam powyżej 2, a kobiety w ciąży powinny mieć poniżej 2). Przy wysokim tsh niektórzy lekarze zlecają badanie FT3, FT4 i anty tpo i anty tg.
 
Jak wczoraj czułam się zle, tak cieszyłam się, że odczuwam objawy. Dziś czuje się b. dobrze, intelektualnie w pracy też zupełnie inaczej, brzuch przestał być wzdęty i boję się, że jednak nie wszystko jest dobrze :( jejkuuu
 
reklama
Wysokie, tzn. jakie? Ja od pół roku biorę letrox na obniżenie tsh (miałam powyżej 2, a kobiety w ciąży powinny mieć poniżej 2). Przy wysokim tsh niektórzy lekarze zlecają badanie FT3, FT4 i anty tpo i anty tg.
U Mnie 4,8 w 4 tygodniu. Anty top <9
Dostałam Eutyrox 50. A na usg nic jeszcze nie widać było. Nic tylko czekać na następną wizytę czy jest dobrze.
 
Do góry