reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny, Wy tyyyle piszecie, ja ilekroć wejdę, to mam minimum 10 stron do nadrabiania i potem nikomu nic nie odpowiadam, bo już nie pamiętam, co komu chciałam napisać. A jak komuś coś odpiszę, to się okazuje, że temat już był 10 razy zmieniony i mój komentarz jest taki z dupy 😅
Ja idę w przyszły poniedziałek na wizytę, odwołałam wizytę piątkową u lekarza, który miał mnie prowadzić, bo po ostatnich wydarzeniach stwierdziłam, że zmieniam lekarza.
Co do apetytu - ja ogólnie apetytu nie mam, ale jem normalnie, bo jak nie zjem, to mi się robi jeszcze bardziej niedobrze. Jedynie mam ochotę na takie bardziej lekkie rzeczy, typu zupa.
Ja dzisiaj nie mogłam w pracy nawet zerknąć i jak wróciłam to już 20 stron do nadrobienia. Dopiero co skończyłam czytać🤪. Nie wiem czy korzystasz z tej opcji, ale ja zawsze robie tak, że czytam wszytko, ale nie odp. od razu tylko klikam "cytat" pod postami, na ktore chciałabym odp. Na końcu robisz "wstaw cytat" i najwyżej usuwasz te, na które już nie chcesz odp. a resztę wstawiasz.
Dziewczyny ale mnie boli dziś ząb 😥oszaleje😶ani leków nie mogę brać ani nic. A dentysta w 1 trymestrze ?
Idź i powiedz o ciąży. Dentysta bedzie wiedział jak nie zaszkodzić. Nieleczony ząb jest groźniejszy.

Jezusku... zapomniałam zapytać lekarki o seks... A mnie tak ciągnie, żeby poszaleć 😂 😂 😂
Jak bys miała zakaz to myślę, że sama by coś powiedziała.
Dziewczyny, czy któraś tak jak ja, planuje jutro powiedzieć rodzicom, że wkrótce będzie to też ich święto?:D
Ja jadę do rodziców i teściów z dzieciakami na dzień babci i dziadka. Jeżeli na jutrzejszej wizycie lekarz potwierdzi serduszko, to oprócz standardowych prezentów zamierzamy powiedzieć, że za rok bedzie więcej wnucząt. Reszcie powiem po 12 tyg., ale z rodzicami widzę się tak często, że nie chce ukrywać, bo nawet jak coś później pójdzie nie tak to zauważą po mnie i nie będe udawać, że jest dobrze.


@King@, @madzietka, @helloitsmeanna, @patrvcja Gratulacje. Wszystkie przyniosłyście super wieści. Maleństwa wzorowo się rozwijają. Niech teraz już będzie tylko dobrze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie rodzice dowiedzieli się w weekend, ale planowaliśmy powiedzieć jutro/pojutrze 😊
Przez to, że siedziałam u rodziców cały weekend to by się i tak wydało. Dostali małe skarpetki i kartkę z życzeniami dla dziadków 😬
W pracy musiałam dzisiaj powiedzieć, bo mam L4 od dzisiaj i byłam się pożegnać.
 
Witajcie. Potrzebuję pomocy. Om 13 grudnia, testy pozytywne a hcg wczoraj 5500 byłam dziś na usg i pęcherzyk ma 6mm i tyle.. nic w nim nie widać, wydawało mi się że już coś będzie więcej, za to okazało się że w jajniku mam torbiel 3cm. Możliwe jest ze hcg rośnie przez torbiel a nie ciążowo? Owulacje miałam około 26 grudnia więc już chyba powinno być widać? :(
 
Witajcie. Potrzebuję pomocy. Om 13 grudnia, testy pozytywne a hcg wczoraj 5500 byłam dziś na usg i pęcherzyk ma 6mm i tyle.. nic w nim nie widać, wydawało mi się że już coś będzie więcej, za to okazało się że w jajniku mam torbiel 3cm. Możliwe jest ze hcg rośnie przez torbiel a nie ciążowo? Owulacje miałam około 26 grudnia więc już chyba powinno być widać? :(

Który tc ciąży?
U mnie było tak:
6w0d - pęcherzyk ciążowy i ciałko
6w4d/7w6d - zarodek i serduszko
 
Witajcie. Potrzebuję pomocy. Om 13 grudnia, testy pozytywne a hcg wczoraj 5500 byłam dziś na usg i pęcherzyk ma 6mm i tyle.. nic w nim nie widać, wydawało mi się że już coś będzie więcej, za to okazało się że w jajniku mam torbiel 3cm. Możliwe jest ze hcg rośnie przez torbiel a nie ciążowo? Owulacje miałam około 26 grudnia więc już chyba powinno być widać? :(

Torbiel też miałam- jakieś 3.5cm na wizycie 7.01 wyszła. Dzisiaj już jej nie ma, wchłonęła się pięknie więc tym się nie stresuj. Gin powiedziała mi, że to dość częste, że są torbiele.
 
Witajcie. Potrzebuję pomocy. Om 13 grudnia, testy pozytywne a hcg wczoraj 5500 byłam dziś na usg i pęcherzyk ma 6mm i tyle.. nic w nim nie widać, wydawało mi się że już coś będzie więcej, za to okazało się że w jajniku mam torbiel 3cm. Możliwe jest ze hcg rośnie przez torbiel a nie ciążowo? Owulacje miałam około 26 grudnia więc już chyba powinno być widać? :(
Ja mialam om 12.12 i w piątek był tylko pęcherzyk wg USG 4w6d
 
Witajcie. U mnie Om 13. 12 dzus byłam na usg wychodzi 5t3d i wielki klops :( pecherzyk tylko 6.6mm i zarodka brak. Jest za to torbiel w jajniku która podobno może dawać wysokie wartości hcg. Nie takich wiadomości się spodziewałam :(
Myślałam że skasowało mi wiadomość a jednak poszła przepraszam za zdublowanie
 
My na razie teściom nie mówimy. W razie gdyby się coś nie udało to teściowa by wszystkim rozgadała, wiec chciałabym tego uniknąć. Na razie wie moja siostra, przyjaciółka, no i szefostwo.
 
reklama
Do góry