reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A powiedzcie mi, czy Wam tez jest tak zimno?? U mnie to jakis dramat, długa piżama , kołdra, kaloryfel na full i jeszcze czasem koc😱
Ja tak samo. Oprócz tego ciepłe skarpety. Dodam, że mąż spi w samych bokserkach i mu gorąco.
A w dzień mimo kominka grube podkolanówki na getry i bluza męża, bo dłuższa i cieplejsza. A jeszcze psioczy, że wymyślam, to przynajmniej teraz mu pokazałam, że nie jestem odosobnionym przypadkiem.
 
A powiedzcie mi, czy Wam tez jest tak zimno?? U mnie to jakis dramat, długa piżama , kołdra, kaloryfel na full i jeszcze czasem koc😱
tak! :D tzn mi zawsze, nie powiązałam tego objawu z ciążą :D

trzymajcie za mnie jutro kciuki idę na krzywą cukrzycową bo miałam wynik za wysoki o 0.15 :p czy Wy też nie wiedziałyście, że nie można żuć gumy przed pobieraniem krwi? :D
 
tak! :D tzn mi zawsze, nie powiązałam tego objawu z ciążą :D

trzymajcie za mnie jutro kciuki idę na krzywą cukrzycową bo miałam wynik za wysoki o 0.15 :p czy Wy też nie wiedziałyście, że nie można żuć gumy przed pobieraniem krwi? :D
🤢🤢🤮🤮 ja tego nie wypije 🥵 jak byłam z synem w ciąży to zwróciłam , mimo że słodkie uwielbiam.
 
🤢🤢🤮🤮 ja tego nie wypije 🥵 jak byłam z synem w ciąży to zwróciłam , mimo że słodkie uwielbiam.
ja się staram pozytywnie do tego nastawić, może nie będzie źle :D póki co nie mam mdłości poza jakimś 10 minutowym epizodem wieczornym z tydzień temu, więc mam nadzieję, że przetrwam. Ładuję Kindle i telefon i byleby tam przesiedzieć :p
 
ja to badanie robiłam w grudniu jeszcze przed zajściem w ciążę i miałam glukozę o smaku cytrynowym i mówiąc szczerze smakowała mi :) nie wiem czy to przez brak ciąży czy po prostu ten smak mi spasował.

Moje obie przyjaciółki, które już mają chłopaków na świecie też mówiły, że te pomarańczowe czy cytrynowe są o niebo lepsze. Spróbuję kupić przed badaniem, bo ponoć ta nie jest najgorsza :D o ile można obecnie przynosić swoją...
 
pewno zależy gdzie robisz ja robiłam w Alab i tam musiałam mieć swoją glukozę ale jak się orientowałam to Synevo i Diagnostyka też mają wymóg żeby mieć swoją glukozę. Powodzenia zatem :) jeśli nie boisz się igieł tak jak ja to powinno być ok :)
 
pewno zależy gdzie robisz ja robiłam w Alab i tam musiałam mieć swoją glukozę ale jak się orientowałam to Synevo i Diagnostyka też mają wymóg żeby mieć swoją glukozę. Powodzenia zatem :) jeśli nie boisz się igieł tak jak ja to powinno być ok :)

Ja akurat mam pakiet w Medicoverze ale myślę, że nie zmarnuje się jak wezmę swoją :)
Dzięki wielkie, z kłuciem nie jest u mnie źle, przyjemnością tego nie nazwę ale nie mam obaw :D
 
reklama
tak! :D tzn mi zawsze, nie powiązałam tego objawu z ciążą :D

trzymajcie za mnie jutro kciuki idę na krzywą cukrzycową bo miałam wynik za wysoki o 0.15 :p czy Wy też nie wiedziałyście, że nie można żuć gumy przed pobieraniem krwi? :D

Byłam w sobotę. Ja ogólnie nie lubię tej cytrynowej, bo już wole słodki smak niż tą sztuczna cytrynę. Ale pani w labie mi dała taka z lodówki i to było nawet ok!
Ogólnie nie było tak zle, pierwsze pół godziny trochę słabe, ale potem dostałam takiej energii, ze jeszcze po wszystkim na zakupy poszłam [emoji28]
Wynik ok i to najważniejsze!
 
Do góry