reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A powiedzcie mi, czy Wam tez jest tak zimno?? U mnie to jakis dramat, długa piżama , kołdra, kaloryfel na full i jeszcze czasem koc😱
 
A powiedzcie mi, czy Wam tez jest tak zimno?? U mnie to jakis dramat, długa piżama , kołdra, kaloryfel na full i jeszcze czasem koc😱
ja to od zawsze zmarzluch jestem z powodu niskiego ciśnienia, ale dzisiaj to już zupełnie masakra. Siedzę pod kocem poubierana w polary, skarpety na nogach kaloryfer na full i mi zimno. Nawet się zaczęłam zastanawiać jak ja poród przeżyję skoro tam się jest bez polarowych legginsów i grubych skarpet i z odkrytym rękawem 😂
 
A powiedzcie mi, czy Wam tez jest tak zimno?? U mnie to jakis dramat, długa piżama , kołdra, kaloryfel na full i jeszcze czasem koc[emoji33]
Też tak mam. Przed ciążą było mi wiecznie gorąco ,a teraz zupełnie na odwrót [emoji16]Ciąża się rządzi swoimi prawami hehe
 
Dziewczyny. Jak sobie radzicie z bolącymi cyckami? Jak dzisiaj w południe zaczęły boleć tak robi się coraz gorzej 😛 macie jakieś sprawdzone sposoby?
 
Dziewczyny. Jak sobie radzicie z bolącymi cyckami? Jak dzisiaj w południe zaczęły boleć tak robi się coraz gorzej 😛 macie jakieś sprawdzone sposoby?
Ja mam fajnie dopasowany biustonosz i cierpię z bólu tylko wieczorem jak ściągam do kąpania. Dlatego zakładam do spania bo bym nie wytrzymała. A mam duże cycki miska „i” jak to typowa górolka 😂😂😂
 
reklama
Do góry