reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Z lżejszych tematów to polecam Wam serial Bridgertonowie, dużo lepsze niż Grey :D Taka „Duma i uprzedzenie” z lekkim zabarwieniem erotycznym ;) 5 odcinków połknęłam w jeden wieczór :)
 
reklama
Dziewczyny kiedy robiłyście 1 usg? [emoji4]
Witam Cie i reszte dziewczyn ktora dzisiaj doszła![emoji16] Ja mialam owulavje 30.12 raczej wiec bedziemy mialy podobny termin.
Jezeli ktoras z nowych chce sie znalesc na loscie wrzesniowych mam i na watku prywatnym prosze w pv napisanie nicku ile lat ktora ciaza ile dzieci i na kiedy termin [emoji5].
Z prywatna grupa mysle ze poczekam tak z 2 tyg. Mysle ze wtedy kazda chociaz bedzie po 1 usg i bedzie mozna zalozyc juz jakas grupke co wy na to? [emoji3]
 
Świetny pomysł. Ja mam jutro pierwszą wizytę[emoji15][emoji15] Dziewczyny trzymajcie proszę za tą wizytę kciuki i za fasolke!! Oby było wszystko dobrze, bo jestem powoli zestresowana🥱[emoji256] Stres z rana wejdzie na wysoki poziom[emoji33][emoji4]
Witam Cie i reszte dziewczyn ktora dzisiaj doszła![emoji16] Ja mialam owulavje 30.12 raczej wiec bedziemy mialy podobny termin.
Jezeli ktoras z nowych chce sie znalesc na loscie wrzesniowych mam i na watku prywatnym prosze w pv napisanie nicku ile lat ktora ciaza ile dzieci i na kiedy termin [emoji5].
Z prywatna grupa mysle ze poczekam tak z 2 tyg. Mysle ze wtedy kazda chociaz bedzie po 1 usg i bedzie mozna zalozyc juz jakas grupke co wy na to? [emoji3]
 
Witam Cie i reszte dziewczyn ktora dzisiaj doszła![emoji16] Ja mialam owulavje 30.12 raczej wiec bedziemy mialy podobny termin.
Jezeli ktoras z nowych chce sie znalesc na loscie wrzesniowych mam i na watku prywatnym prosze w pv napisanie nicku ile lat ktora ciaza ile dzieci i na kiedy termin [emoji5].
Z prywatna grupa mysle ze poczekam tak z 2 tyg. Mysle ze wtedy kazda chociaz bedzie po 1 usg i bedzie mozna zalozyc juz jakas grupke co wy na to? [emoji3]
Bardzo dobry pomysł, ja np umawiam się na piereszą wizytę na za ok. półtora tygodnia (moja gin przyjmuje w srody i piątki tam gdzie chodzę). Także, jeśli na przyszłą środę 27.09 nie bedzie miala wolnego miejsca, to dopiero na piątek 29.09 będę miała wizyte.
 
To ja mam dziewczyny przeciwnie niż wy, mi jest wciąż gorąco, okna pootwierane, nawet teraz wietrze, ale ja zawsze miałam wyższa temperaturę skóry, mąż mówi że czasem leżeć obok mnie się nie da bo żar tropików, on znów ma temperaturę skóry jakby spod lodowatego prysznica wyszedł :D
Stanęłam dziś przed lustrem i już widzę roztepy na piersiach, po pierwszej straconej ciąży zostały mi też basiory dwa a to ledwo początek był, już widzę co będzie w 40 tyg, a tak nie znoszę się balsamować, że no nie wiem czy się męczyć z mazianiem jak nie ma pewności, że to coś da :D
 
Do tego rozne dziwne akcje w brzuchu, kłucie podczas siusiania tez normalne, takie ciągnięcia itd, takze glowa do gory [emoji4]
Wczoraj takie ciagniecie czulam, jak w8eczorem w łóźku już łeżalam, a dzisiaj cos na kształt lekkiego rozciągania? Tka chyba te klucia, pobolewania można by określić chyba.

Slabo pamiętam poprzednia straconą ciążę, bo jakiekolwiek objawy bolowe, rozciagania itp nie rozkrecily mi się na dobre tak naprawdę, a ciąża z córką to już w ogóle kosmos, bo to 14 lat temu było. Z tamtej ciazy jedynie pamiętam zgagę z końcówki i brqk mdłości :-)
 
To ja mam dziewczyny przeciwnie niż wy, mi jest wciąż gorąco, okna pootwierane, nawet teraz wietrze, ale ja zawsze miałam wyższa temperaturę skóry, mąż mówi że czasem leżeć obok mnie się nie da bo żar tropików, on znów ma temperaturę skóry jakby spod lodowatego prysznica wyszedł :D
Stanęłam dziś przed lustrem i już widzę roztepy na piersiach, po pierwszej straconej ciąży zostały mi też basiory dwa a to ledwo początek był, już widzę co będzie w 40 tyg, a tak nie znoszę się balsamować, że no nie wiem czy się męczyć z mazianiem jak nie ma pewności, że to coś da :D
Mi jest caly czas chlodno, nawet jak mąż w koszulce chodzi bo niby mu cieplo, to mi czasami w bluzie zimno.
 
To ja mam dziewczyny przeciwnie niż wy, mi jest wciąż gorąco, okna pootwierane, nawet teraz wietrze, ale ja zawsze miałam wyższa temperaturę skóry, mąż mówi że czasem leżeć obok mnie się nie da bo żar tropików, on znów ma temperaturę skóry jakby spod lodowatego prysznica wyszedł :D
Stanęłam dziś przed lustrem i już widzę roztepy na piersiach, po pierwszej straconej ciąży zostały mi też basiory dwa a to ledwo początek był, już widzę co będzie w 40 tyg, a tak nie znoszę się balsamować, że no nie wiem czy się męczyć z mazianiem jak nie ma pewności, że to coś da :D
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 25 kg i używałam kremu na rozstępy z Pharmaceris i nie wyskoczył mi ani jeden rozstępy, tak że nie odważyła bym się na inny produkt. A dodam że tendecję do rozstępów mam bo jak mnie wyszczeliło do góry w okresie dojrzewania to mi wyszły na kolanach i udach. Też się nie cierpię smarować.
 
reklama
Witam Cie i reszte dziewczyn ktora dzisiaj doszła!
emoji16.png
Ja mialam owulavje 30.12 raczej wiec bedziemy mialy podobny termin.
Jezeli ktoras z nowych chce sie znalesc na loscie wrzesniowych mam i na watku prywatnym prosze w pv napisanie nicku ile lat ktora ciaza ile dzieci i na kiedy termin
emoji5.png
.
Z prywatna grupa mysle ze poczekam tak z 2 tyg. Mysle ze wtedy kazda chociaz bedzie po 1 usg i bedzie mozna zalozyc juz jakas grupke co wy na to?
emoji3.png
Ja jstem za.
Świetny pomysł. Ja mam jutro pierwszą wizytę
emoji15.png
emoji15.png
Dziewczyny trzymajcie proszę za tą wizytę kciuki i za fasolke!! Oby było wszystko dobrze, bo jestem powoli zestresowana🥱
emoji256.png
Stres z rana wejdzie na wysoki poziom
emoji33.png
emoji4.png
Trzymamy. Daj znać po, co udało się podejrzeć. Chyba kilka z nas wizytuje w tym tygodniu, a ty zaczynasz. Ja jestem umówiona na czwartek. Będzie 7+0. Dziewczyny kto jeszcze w tym tygodniu ma wizytę? Będziemy po kolei trzymać kciuki, za same dobre wieści.
 
Do góry