reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hej dziewczyny!
Witam się z Wami :)
Pozytywny test 21.12 :)
Pierwsza wizyta 04.01 - był to 5 tydzień ciąży, był pęcherzyk i serduszko 😍
Kolejna wizyta 22.01 i będzie to 8 tydzień :)
Termin z OM 01.09 a z USG 02.09 ! :)

Witamy!
Może ktoś jednak urodzi przede mna 😬 u mnie 2.09

Powiem wam, że humor mam głupkowaty, zaraz jadę do domu i boje się stresu, który mnie tam czeka, ale no jutro praca...
 
Ja ostatnio się wszystkim martwię...
Od 14 września zaczęłam nowa prace, na zastępstwo mam umowę do marca. Od marca miałam mieć podpisana umowę na kolejne pół roku, martwię jak pracodawca do tego podejdzie...o niczym innym nie myślę. Jutro wybieram się betę, chciałabym zrobić żeby wiedzieć mniej więcej który tydzień
Beta za dużo Ci nie powie który tydzień raczej, bo widełki są dość szerokie. Skoro @ miałaś 16 a owulacje 31 to prawdopodobnie jesteś w trakcie 5 tygodnia. A umowe masz do którego marca?
 
Moja beta w tych samych jednostkach. Trochę mnie ten wynik przerazil, ale moja ginekolog to świetny specjalista i skoro kazała czekać tydzień to może wie co robi. Jeszcze mam nadzieję, chociaż nachodzą mnie czarne myśli.
Czyli może faktycznie, będzie coś widać dopiero przy 10.000 :) akurat za tydzień :)
 
Beta za dużo Ci nie powie który tydzień raczej, bo widełki są dość szerokie. Skoro @ miałaś 16 a owulacje 31 to prawdopodobnie jesteś w trakcie 5 tygodnia. A umowe masz do którego marca?
Tak, do końca marca a od 1 kwietnia miałam podpisać nowa umowę na kolejne pół roku.
 
reklama
Do góry