reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ale z tym trzeba iść na 1 wizytę do gina? Nie ogarniam tego tematu wcale a jeszcze dochodzi szok, i radość ogromna więc z góry przepraszam za głupie pytania

Na betę możesz iść sama do laboratorium i po prostu zapłacić za badanie. Ale sens jest tylko wtedy jak pójdziesz dwa razy w odstępie 48h.
Ale to nie jest jakieś wymagane badanie.
 
Ale z tym trzeba iść na 1 wizytę do gina? Nie ogarniam tego tematu wcale a jeszcze dochodzi szok, i radość ogromna więc z góry przepraszam za głupie pytania
Ja nie miałam badania bety. Lekarz do ktorego się umawiałam chciał żebym miała ze sobą jedynie badanie TSH i FT4 ze wzgledu na problemy z tarczycą.
 
Ale z tym trzeba iść na 1 wizytę do gina? Nie ogarniam tego tematu wcale a jeszcze dochodzi szok, i radość ogromna więc z góry przepraszam za głupie pytania
Nie koniecznie 🙂Ja np na wizytę poszłam z 2 wynikami bety ale niektóre dziewczyny w ogóle nie robią tego badania 🙂
 
Czy komuś też nie wyświetla się forum na liście?
nie wiem o którą listę chodzi, ale ja do dzisiaj temat wrześniowych mam miałam gdzieś daleko poza głównymi tematami. Zanim tu trafiłam nie wiedziałam że już ten wątek istnieje. Dzisiaj nas chyba ktoś przeniósł do głównego menu? a technicznie to o co chodzi z tym wątkiem prywatnym? kilka razy ktoś tu o tym pisał, a ja też niezbyt w tym temacie jestem.
 
Ja ostatnio się wszystkim martwię...
Od 14 września zaczęłam nowa prace, na zastępstwo mam umowę do marca. Od marca miałam mieć podpisana umowę na kolejne pół roku, martwię jak pracodawca do tego podejdzie...o niczym innym nie myślę. Jutro wybieram się betę, chciałabym zrobić żeby wiedzieć mniej więcej który tydzień
 
reklama
Ja właśnie miałam widoczny pod głównymi tematami, a od dziś nie mogę znaleźć nigdzie, weszłam z 'powiadomień'.
nie wiem o którą listę chodzi, ale ja do dzisiaj temat wrześniowych mam miałam gdzieś daleko poza głównymi tematami. Zanim tu trafiłam nie wiedziałam że już ten wątek istnieje. Dzisiaj nas chyba ktoś przeniósł do głównego menu? a technicznie to o co chodzi z tym wątkiem prywatnym? kilka razy ktoś tu o tym pisał, a ja też niezbyt w tym temacie jestem.
 
Do góry