reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Mam kilka do wycięcia, wg lekarza nie są na już ale teraz się zapisze, a w między czasie będziemy dalej walczyć [emoji846] lekko nie jest ale nie tracę nadziej ze będzie dobrze [emoji3525]
Słuchaj może to kiepskie pocieszenie ale widziałam na którymś z wątków że masz znamiona do wycięcia ale ze względu na ciąże się nie da tego zrobić. Uważam że nic się nie dzieje bez powodu. Kilka lat temu byłam w trakcie wycinania znamiona : skierowania , badania itp. między czasie okazało się że jestem w ciąży i zrezygnowałam z chirurga. Poroniłam, więc poszłam na wycinkę. Okazało się że to czerniak. Gdybym go wtedy nie wycięła dziś bym pewno wąchała kwiatki od spodu. Ten mały aniołek w niebie uratował mi życie. Trzymaj się. Odczekasz i spróbujesz znowu [emoji4][emoji3590]
 
reklama
A powiedz w jakich jednostkach masz wynik bety? Ja jestem tu praktycznie od początku wątku, i jak dziewczyny pisały, że mają betę ta poziomie ileś-set to moja była od razu w tysiącach. I wśród moich koleżanek, które korzystają z tego samego labo jedna z nich mi powiedziała że przy "10.000" coś będzie widać na USG. Może serio za szybko poszłaś :) moja beta byla podana w mlU/mL
Moja beta w tych samych jednostkach. Trochę mnie ten wynik przerazil, ale moja ginekolog to świetny specjalista i skoro kazała czekać tydzień to może wie co robi. Jeszcze mam nadzieję, chociaż nachodzą mnie czarne myśli.
 
Hej dziewczyny!
Witam się z Wami :)
Pozytywny test 21.12 :)
Pierwsza wizyta 04.01 - był to 5 tydzień ciąży, był pęcherzyk i serduszko [emoji7]
Kolejna wizyta 22.01 i będzie to 8 tydzień :)
Termin z OM 01.09 a z USG 02.09 ! :)

To podobny etap u nas, u mnie termin na 3-4.09 :) tylko serduszka jeszcze nie widzialam :( ale wizytę tez mam 22.01 !
 
Cześć dziewczyny, od 2 miesięcy w mojej firmie pojawiła się opcja ubezpieczenia PZU (niby coś na zasadzie prywatnej opieki zdrowotnej). Czy któraś z Was korzysta może z takiej opcji w pracy? Ciekawa jestem czy tam na wizycie gin jest USG czy trzeba się umawiać osobno jak np. w lux medzie. Chodzę (tzn bylam raz ;p ) do prywatnego ale chciałabym część badań wykonywać bezpłatnie w tym właśnie PZU ale może i podejrzeć co się dzieje w brzuchu. Ide we wtorek :) i strasznie jestem ciekawa bo dzis jestem 7w1d a miałam USG w 5w3d ale nie było jeszcze serduszka a jedynie jajo :)
 
Witam. Ja dzis podczytuje bo samopoczucie to srednio. Po 4 h dumania zdecydowalam sie cos zjeść 😂. Mi z usg wychodzi termin na sam poczatek września a z jakiejś apki 11.09, myślę ze kolejne usg rozwieje wątpliwości. Ja z toaletą to raczej w tą drugą stronę, a jak już myślę o tej bliznie to mi sie odechciewa bo boje sie nawet troszke pchać 🤨. Oczywiście witam nowe koleżanki, zycze spokojnych ciąż i ściskam utracone 😥😥serce pęka.
 
Cześć dziewczyny, od 2 miesięcy w mojej firmie pojawiła się opcja ubezpieczenia PZU (niby coś na zasadzie prywatnej opieki zdrowotnej). Czy któraś z Was korzysta może z takiej opcji w pracy? Ciekawa jestem czy tam na wizycie gin jest USG czy trzeba się umawiać osobno jak np. w lux medzie. Chodzę (tzn bylam raz ;p ) do prywatnego ale chciałabym część badań wykonywać bezpłatnie w tym właśnie PZU ale może i podejrzeć co się dzieje w brzuchu. Ide we wtorek :) i strasznie jestem ciekawa bo dzis jestem 7w1d a miałam USG w 5w3d ale nie było jeszcze serduszka a jedynie jajo :)
Tak ja korzystam z pakietu PZU Zdrowie w pracy :)
Badania wykonywane sa na wizycie w gabinecie nie trzeba sie umawiać oddzielnie :)

To podobny etap u nas, u mnie termin na 3-4.09 :) tylko serduszka jeszcze nie widzialam :( ale wizytę tez mam 22.01 !
Ja byłam nie u tego lekarza co bede prowadziła ciążę bo bylam na świątecznym wyjezdzie ale zaskoczylo mnie to, że dostałam płytę a na niej zdjęcia fasolki i nagranie żeby pokazać mężowi :)
W sumie to moja pierwsza ciąża więc może takie płyty to norma? :D
 
Tak ja korzystam z pakietu PZU Zdrowie w pracy :)
Badania wykonywane sa na wizycie w gabinecie nie trzeba sie umawiać oddzielnie :)


Ja byłam nie u tego lekarza co bede prowadziła ciążę bo bylam na świątecznym wyjezdzie ale zaskoczylo mnie to, że dostałam płytę a na niej zdjęcia fasolki i nagranie żeby pokazać mężowi :)
W sumie to moja pierwsza ciąża więc może takie płyty to norma? :D

O nie, na pewno nie norma. Czasem nawet zdjęć nie dają :(
 
reklama
Dziewczyny jak to jest z betą? Trzeba robić w odstępie 48h ale czy ona jest konieczna jeśli na teście są 2 mocne krechy? 🤔
 
Do góry