reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja dzisiaj tak cichutko sobie was podczytuje.
U mnie humor koszmarny dzisiaj, nie wyspałam się totalnie. W nocy klasyk - piersi żyć nie dały. Rano z kolei koszmarne mdłości - teraz w sumie nie lepiej 🤣
Jutro wracam do domu i od poniedziałku 2 ostatnie dni pracy i idę na L4.
 
reklama
Ja dzisiaj tak cichutko sobie was podczytuje.
U mnie humor koszmarny dzisiaj, nie wyspałam się totalnie. W nocy klasyk - piersi żyć nie dały. Rano z kolei koszmarne mdłości - teraz w sumie nie lepiej [emoji1787]
Jutro wracam do domu i od poniedziałku 2 ostatnie dni pracy i idę na L4.
Szybko to zwolnienie, też bym tak chciała, mam małe dziecko w domu i wolałabym z nim spędzać czas, ale muszę jeszcze się trochę pomęczyć... Myślę że lekarz bez problemu by mi wystawił l4, ale w pierwszej ciąży pracowałam prawie do 6 miesiąca bo się bardzo dobrze czułam, chyba że nadciemniam coś szefowi, ale boję się że tym przyciągnę coś złego... Zobacze co gin powie przy pierwszej wizycie...
 
Szybko to zwolnienie, też bym tak chciała, mam małe dziecko w domu i wolałabym z nim spędzać czas, ale muszę jeszcze się trochę pomęczyć... Myślę że lekarz bez problemu by mi wystawił l4, ale w pierwszej ciąży pracowałam prawie do 6 miesiąca bo się bardzo dobrze czułam, chyba że nadciemniam coś szefowi, ale boję się że tym przyciągnę coś złego... Zobacze co gin powie przy pierwszej wizycie...

Ja mam stwierdzoną nerwicę lękową, pracuję w obsłudze klienta telkomu w centrum handlowym, więc moja ginekolog nie chce ryzykować, że coś się stanie ze stresu.
 
Cały czas czytam i się nakręcam o przyrostach bety, ja zrobiłam tylko jedna na potwierdzenie ciąży w 25 dniu cyklu, dzień przed [emoji204] i wynosiła 47.5, (niby 3+4, wg tabelek w porządku) ale czy to nie jest za mało? Nie mogłam powtórzyć jaki jest przyrost i teraz się martwię że jakaś taka niska była... [emoji25] Czy któraś z was robila w podobnym czasie, jaki miałyście wynik?
 
Sorki że dopytuje, ale jak się teraz czujesz w ciąży nerwica odpuściła?

Kiepsko, jadę na tabletkach od 2 dni. Gin powiedziała, że nerwica się lubi pogłębiać w ciąży i bym miała kontakt cały czas z psychiatrą.
Takie klasyczne lęki u mnie powodują baaaardzo przyspieszoną akcję serca, problemy z oddychaniem, słabo mi.
Dzisiaj odebrałam wyniki badań i TSH 2.5, glukoza 88 więc nie ma aż takiej tragedii, ale ja już od zmysłów odchodzę i czekam na środę by sprawdzić czy wszystko jest w porządku... Ale im bliżej tym jest coraz gorzej... Mimo, że to już 8tc i lecę na dupku, to każda wizyta w łazience jest koszmarem...
W dodatku mąż mi tego nie ułatwia i mamy ciche dni więc jestem wykończona
 
Kiepsko, jadę na tabletkach od 2 dni. Gin powiedziała, że nerwica się lubi pogłębiać w ciąży i bym miała kontakt cały czas z psychiatrą.
Takie klasyczne lęki u mnie powodują baaaardzo przyspieszoną akcję serca, problemy z oddychaniem, słabo mi.
Dzisiaj odebrałam wyniki badań i TSH 2.5, glukoza 88 więc nie ma aż takiej tragedii, ale ja już od zmysłów odchodzę i czekam na środę by sprawdzić czy wszystko jest w porządku... Ale im bliżej tym jest coraz gorzej... Mimo, że to już 8tc i lecę na dupku, to każda wizyta w łazience jest koszmarem...
W dodatku mąż mi tego nie ułatwia i mamy ciche dni więc jestem wykończona
Trzymaj się kochana, będzie dobrze.
 
reklama
Ciekawa jestem czy macie już powoli pomysły na poinformowanie o ciąży przyszlych dziadków? [emoji848][emoji4] Jak tak to opiszcie [emoji3] Poczytamy a na pewno się przyda zbiór pomysłów. [emoji86][emoji16]
 
Do góry