reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mam encorton najmniejszą dawkę (5 mg), na razie niczego negatywnego nie odczuwam. A biorę już od kilku tygodni (miałam zacząć przed staraniami). ;)
Lekarz powiedział, że nie powinnam takiej dawki odczuwać ani tyć.
Też właśnie biorę 5 mg , tyle że dopiero 4 dzień. [emoji846]Póki co też nie odczuwam negatywnego działania. Boje się tylko , że przytyje ale jeśli nawet mówi się trudno[emoji846]
 
reklama
Ja się martwię ze pomimo wzrostu bety będzie coś nie tak :( dodatkowo brak
Objawów i się mega martwię :( ze albo pusty pęcherz albo ciąża pozamaciczna albo obumarła :(
Naprawde nie martw sie. Ja pierwsza ciaze serio jak mowilam cala bez objawow mialam. Nic tylko sie cieszyc! Teraz mialam 2 dni po planowanej miesiaczce mdlosci ktore sie skonczyly i jak na razie (tfu tfu) brak objawow. [emoji16] Mam nadzieje ze znoeu bede miala taka ciaze bo jednak przy rocznym dziecku nie moge nad kiblem wisieć
 
Miałam dziś wizytę, 8 tydzień, pulsujący punkcik i lekarz: „To Pani macica, to jest Pani dziecko, a tu mamy widoczna akcje serca” 😍 Z objawów - bolące piersi i senność przeogromna. Nie mam żadnego problemu z jedzeniem, od niczego mnie nie odrzuca. Czasami wahania nastrojów, ale mąż dzielnie znosi i wspiera. Trzymam kciuki za Wasze wizyty!
 
W środę pierwszy dzień urlopu jęczałam mężowi, że nie chce pracować, chce siedziec w domu, sprzątać, prac i gotować :D dziś jak pomyślałam o L4 i siedzeniu w domu to mi się słabo zrobiło no nie dogodzisz :D
Ja bym sie tam cieszyla czas na ogladanie filmow i takie tam [emoji16]. Ja bylam w 1 ciazy 6 tyg przed porodem w domu i po 4 juz bylo nudno ale cieszylam sie tym czasem bo potem juz sobie calego filmu nie obejrzysz [emoji23]
 
reklama
Do góry