reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja już po. Na ten moment wszystko ok. Obstawiona jestem.lekami ze wszystkich stron. Mam nadzieję że to przyniesie pozytywny skutek. Dziewczyny biorące acard i clexane lub neoparim. Czy lekarz wam zaleciła co rano co wieczorem? Czytałam że acard lepeij brać wieczorem. Chyba u mamy ginekolog na blogu. Moja doktor powiedziała że nie ma znaczenia co kiedy wezme

Mnie lekarka tez mówiła ze acard wieczorem.
 
reklama
Tak po prostu? Czy coś się stało?
Kiedyś Wam pisałam że jestem obecnie na wychowawczym. W sierpniu byłam oświadczyć szefowej , że chce wrócić do pracy. Zbyła mnie , kazała czekać bo nie ma etatu
Czekałam bo nie chciałam zmieniać pracy z racji na dobre warunki na umowie ( umowa na czas nieokreślony ) ponieważ planowałam drugie dziecko (po roku )
W końcu stwierdziłam , że skoro tak mnie traktuje to nie będę czekać i zaczniemy starania.
Teraz jak jestem w ciąży się okazuje , że podobno ma do mnie dzwonić bo jestem potrzebna [emoji85]nie wiem co ja teraz mam zrobić
 
Kiedyś Wam pisałam że jestem obecnie na wychowawczym. W sierpniu byłam oświadczyć szefowej , że chce wrócić do pracy. Zbyła mnie , kazała czekać bo nie ma etatu
Czekałam bo nie chciałam zmieniać pracy z racji na dobre warunki na umowie ( umowa na czas nieokreślony ) ponieważ planowałam drugie dziecko (po roku )
W końcu stwierdziłam , że skoro tak mnie traktuje to nie będę czekać i zaczniemy starania.
Teraz jak jestem w ciąży się okazuje , że podobno ma do mnie dzwonić bo jestem potrzebna [emoji85]nie wiem co ja teraz mam zrobić
Ahh, ciężka sprawa w sumie trochę. Ale skoro ona Ciebie tak potraktowała wtedy? I skoro chcieliście i się udało, to myślę, że nie ma za dużo co myśleć chyba?
 
Ahh, ciężka sprawa w sumie trochę. Ale skoro ona Ciebie tak potraktowała wtedy? I skoro chcieliście i się udało, to myślę, że nie ma za dużo co myśleć chyba?
Właśnie nie wiem co zrobić [emoji85] generalnie mam chęć wrócić na trochę ale z drugiej strony się boje bo te plamienia itp więc chyba nie będę ryzykować
 
Witajcie. Wygląda na to, że dołączę do wrześniowych mamusiek[emoji854]
Ostatnia miesiączka 19.12, test z krwi - bladziutka kreseczka [emoji846]
Hej, ja podobnie, ostatnia miesiączka też 19.12, a na 24.09 wg aplikacji przewidywany termin, wczoraj miałam termin [emoji204] i na szczęście nie przyszła ale od tygodnia już się czułam inaczej także spodziewałam się że mogło się udać
 
reklama
Do góry