reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny a ja mam pytanko, ginekolog kazał zazywać mi tylko Folik. Pytałam o witaminy, powiedział, że dopiero od trzeciego miesiąca, jak to u Was wygląda?
Ja po konsultacji z moim lekarzem mam brać 4000 jednostek D3, bo mam duży niedobór, K2MK7 200, do tego biorę Pregna Start ale jak się skończy w niedzielę to mam brać kwas foliowy i zmetylowany kwas foliowy obie po 400.
Resztę dowiem się na wizycie.
 
Ja już po. Na ten moment wszystko ok. Obstawiona jestem.lekami ze wszystkich stron. Mam nadzieję że to przyniesie pozytywny skutek. Dziewczyny biorące acard i clexane lub neoparim. Czy lekarz wam zaleciła co rano co wieczorem? Czytałam że acard lepeij brać wieczorem. Chyba u mamy ginekolog na blogu. Moja doktor powiedziała że nie ma znaczenia co kiedy wezme
 
Ja już po. Na ten moment wszystko ok. Obstawiona jestem.lekami ze wszystkich stron. Mam nadzieję że to przyniesie pozytywny skutek. Dziewczyny biorące acard i clexane lub neoparim. Czy lekarz wam zaleciła co rano co wieczorem? Czytałam że acard lepeij brać wieczorem. Chyba u mamy ginekolog na blogu. Moja doktor powiedziała że nie ma znaczenia co kiedy wezme
Ja zastrzyk robie rano, a acard biore wieczorem, tez czytałam, że acard lepiej brać na wieczór, dlatego tak robię 😉
 
reklama
Ja już po. Na ten moment wszystko ok. Obstawiona jestem.lekami ze wszystkich stron. Mam nadzieję że to przyniesie pozytywny skutek. Dziewczyny biorące acard i clexane lub neoparim. Czy lekarz wam zaleciła co rano co wieczorem? Czytałam że acard lepeij brać wieczorem. Chyba u mamy ginekolog na blogu. Moja doktor powiedziała że nie ma znaczenia co kiedy wezme
A.c.ard biorę wieczorem a ne.op.arin rano [emoji846]tak kazał lekarz
 
Do góry