reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Hejcia 👋🏻
Podpowiedzcie mi tylko, Duphaston brać przez pobraniem czy po? Ma to jakieś znaczenie?
Ja wieczorem wymiotowałam, spałam jak zabita, ale klasycznie ogień w piersiach...
 
Dzien dobry. Ja sie w miare wyspalam. O dziwo nie czuje sie nawet ze w ciazy jestem wiec chyba mdlosci na razie ucichly [emoji54]. Tezbsie troche boje tej pierwszej wizyty..
Ide jakies sniadanko zrobic [emoji16]
 
Dziewczyny , czy to prawda , ze dla oznaczenia hcg total ilościowo nie sprawdza się przyrostów tak jak dla beta hcg ? Poprosiłam w laboratorium o zbadanie beta a dostałam hcg total ?
 
O kurczę niewiem ... dziwne u mnie ostatnia miesiączka była 11 grudnia i według tego mi tak wyliczyło .... na pareting i w edziecko w sunie tez .....
To jest coś podobnego jak u mnie. Ze wszystkich aplikacji według ostatniej @, która była 8.12 wychodził mi 5+4, a byłam wczoraj u ginekologa i z usg jest 4+1.
 
reklama
Do góry