reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Daj znać co powie lekarz. Trzymam kciuki żeby było wszystko ok. Jestem w podobnej sytuacji więc doskonale Cię rozumiem [emoji45]
🙌😘♥️Teraz takie już brązowe jak tylko robię siku
Czekam na wizytę i szykuje się na różne scenariusze
Daj znać co powie lekarz. Trzymam kciuki żeby było wszystko ok. Jestem w podobnej sytuacji więc doskonale Cię rozumiem [emoji45]
 
Dobry wieczor,

Moje kochane, godzinę temu pojawiło się (jednorazowo) krwawienie. Około pol łyżeczki małej krwi. Jestem w 5tygodniu ciąży.
Pisałam do mojej Pani ginekolog kiedy mogę przyjść.
Czy któraś z Was miała podobnie ?
Obawiam się i liczę z najgorszym...🙌
Nie odczuwałam wczesniej ani teraz żadnego bólu, nic. Jestem akurat na urlopie także nie obciążam sie. Poprostu wróciłam od mamy, weszłam do domu a tu poczułam krwawienie(kolor jak krew)
Pytałam dziś o to moja ginekolog, powiedziała że jeśli pojawia się tylko trochę krwi to nie ma co panikować, to nie musi oznaczać najgorszego, wielu kobietom się to zdarza a rodzą zdrowe dzieci! Oczywiście na wizyte trzeba się zgłosić, żeby potwierdzić czy wszystko jest dobrze, ale to nie musi oznaczać zaraz najgorszego! Mówiła, że miała kilka dni temu pacjentke, ktora bardzo krwawila, a z dzieckiem wszystko było dobrze :) jeśli nie odczuwasz żadnego bólu to bądź dobrej myśli. Ja poronilam w 5 tygodniu i praktycznie od razu po pojawieniu się krwi zaczęły się mocne bóle brzucha.. Staraj się odpoczywać i zgłosić jak najszybciej do lekarza. Trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze! :)
 
U mnie do mdlosci doszedl calodzienny ból głowy 🙄 zawsze mi ibuprom pomagał a ze go nie wolno to wzięłam paracetamol zwykły i dooopa 🙄 ćmi nadal.. 🙄
 
Witam się z Wami serdecznie 😊 przeczytałam wątek od początku i chcę dołączyć. Obecnie 5+2 tc, pierwsza wizyta była w 4+5 i był pęcherzyk. To moja druga ciąża, pierwsza była ciężka ze względu na samopoczucie psychiczne (przygody w trakcie ciąży). Córcia obecnie ma 4 latka. Liczę na spokojny przebieg i szczęśliwe rozwiązanie. Pozdrawiam Was dziewczyny 😊
 
Pytałam dziś o to moja ginekolog, powiedziała że jeśli pojawia się tylko trochę krwi to nie ma co panikować, to nie musi oznaczać najgorszego, wielu kobietom się to zdarza a rodzą zdrowe dzieci! Oczywiście na wizyte trzeba się zgłosić, żeby potwierdzić czy wszystko jest dobrze, ale to nie musi oznaczać zaraz najgorszego! Mówiła, że miała kilka dni temu pacjentke, ktora bardzo krwawila, a z dzieckiem wszystko było dobrze :) jeśli nie odczuwasz żadnego bólu to bądź dobrej myśli. Ja poronilam w 5 tygodniu i praktycznie od razu po pojawieniu się krwi zaczęły się mocne bóle brzucha.. Staraj się odpoczywać i zgłosić jak najszybciej do lekarza. Trzymamy kciuki żeby wszystko było dobrze! :)
Dzwoniła do mnie pani doktor moja z oddziału, jutro mam wizytę 14:00. Trzymajcie kciuki 🙌❤️ Kochane moje
Mogą to być różne przyczyny, nie miałam dużego krwawienia - jednorazowo chlupnelo- w zasadzie a potem brązowe takie kropki.
Jestem już myślami przygotowana na różne scenariusze. Mój mąż to superbohater i mnie pociesza od 19:00dzis, jak to się pojawiło. Mężczyzna, który wspiera Cię i swoimi słowami pociesza jak umie to skarb.
Wiem, ze tez macie dwóch superbohaterów w swoich domach :)
 
reklama
Do góry