reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cześć kochane 🥰 życzę wam cudownego dnia 🥰🥰 ja właśnie szykuje się do pracy,... Mam nadzieję że szybko zleci! 🥰
Cześć Tobie również życzę miłego dnia 🙂 ja nakładłam sobie coś do głowy bo wyczytałam ze mój pęcherzyk jest za duży jak na ten tydzień ciąży 😔 lekarz nic nie mówił na ten temat ale wiecie co Internet potrafi zrobić ... no i mam bezsenna noc za sobą pełną stresu 😔
 
Miałam podobnie wczoraj dlatego wybrałam się do awaryjnego lekarza na wizytę. Otrzymałam luteinę i duphaston oraz nakaz leżenia. Na dzisiaj nie widzę już póki co tych plamień. Trzymam kciuki za Was. Nie stresuj się chociaż wiem, że to łatwo powiedzieć.
W którym tygodniu jesteś? 😊🙌 u mnie dość wcześnie, bo 5-tydzień.
Zobaczymy co dziś mi powie
 
Lekarz w poniedziałek zakładając kartę wpisał 6 tydzień a wg aplikacji dziś mam 5+6. Powodzenia trzymam kciuki :-)
Dużo zdrowia 🙌😘 oby wszzystko było u Ciebie dobrze, a stwierdził dlaczego takie krwawienie ? Krwiak czy za mało progesteronu luteiny?
Dam znac jak po dzisiejszej wizycie 😘❄️
 
reklama
Dużo zdrowia 🙌😘 oby wszzystko było u Ciebie dobrze, a stwierdził dlaczego takie krwawienie ? Krwiak czy za mało progesteronu luteiny?
Dam znac jak po dzisiejszej wizycie 😘❄️
Stwierdził że to raczej są problemy hormonalne dlatego dostałam luteina i duphaston. Nie jest to lekarz u którego będę prowadzić ciążę a wizytę u mojego mam dopiero 27.01. Daj znać ale będzie dobrze :-)
 
Do góry