reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
No to wygląda obiecująco i już chociaż możesz troszeczkę odetchnać, że jak na ten czas jest ok. Za tydzień powinno być wszytko widoczne. Też mam wizytę 21.01, tylko że pierwszą więc wiem jak teraz będzie się czas dłużyć.
Wiesz będę spokojna gdy usłyszę serduszko ❤ w poprzedniej ciąży która poroniłam nie zdążyłam go usłyszeć,od początku było coś nie tak pomimo że był pęcherzyk. Poroniłam w 8 tyg. wtedy
 
Hej, ja już po pierwszej wizycie. :) test robiony 23 grudnia, a dziś dopiero wizyta więc trochę się naczekalam, ale było warto. ❤️ Na usg było widać już bijące serduszko (131/min), według OM - 7t1d, według usg - 6t2d, więc trochę przesunięcia jest, ale tego się spodziewałam 😊 emocje - niesamowite. Taka malutka fasolka i to bijące serduszko mnie totalnie rozwaliły ❤️❤️
 
Co do spania, to wczoraj wstałam o 7, poszłam na drzemkę z córką o 10 do 12, później od 15 do 18 😂
Dzisiaj spałam od 1 do 9.30, poszłam na drzemkę o 11 do 13.30 😆
Także tego, dobrze, że córka potrzebuje niekiedy snu w dzień
 
Hej dziewczyny dzisiaj od rana do popołudnia miałam brązowe plamienia mega się przestraszyłam i spłakałam :( wizyte mam dopiero 21.01 więc pojechałam szybko do 1 lepszego lekarza który zbadał mnie zrobił usg powiedział że wszystko ok z fasolką (słyszałam serduszko!) według niego 6+3. Powiedział że mam nadżerkę i te plamienia mogą być nią spowodowane i żeby tym się nie przejmować. Nic nie przepisał ani nic nie zalecił. Za 10 dni kolejna kontrola. Eh mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
 

Załączniki

  • 0BA6501A-CED9-478A-91CB-6EC1D51CC8C7.jpeg
    0BA6501A-CED9-478A-91CB-6EC1D51CC8C7.jpeg
    230,2 KB · Wyświetleń: 91
  • 85B59246-768A-4BFD-987B-183ACFED45A7.jpeg
    85B59246-768A-4BFD-987B-183ACFED45A7.jpeg
    202 KB · Wyświetleń: 89
Hej dziewczyny dzisiaj od rana do popołudnia miałam brązowe plamienia mega się przestraszyłam i spłakałam :( wizyte mam dopiero 21.01 więc pojechałam szybko do 1 lepszego lekarza który zbadał mnie zrobił usg powiedział że wszystko ok z fasolką (słyszałam serduszko!) według niego 6+3. Powiedział że mam nadżerkę i te plamienia mogą być nią spowodowane i żeby tym się nie przejmować. Nic nie przepisał ani nic nie zalecił. Za 10 dni kolejna kontrola. Eh mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
Super!! ❤ odpoczywaj jak najwięcej.
 
reklama
Hej, ja już po pierwszej wizycie. :) test robiony 23 grudnia, a dziś dopiero wizyta więc trochę się naczekalam, ale było warto. ❤️ Na usg było widać już bijące serduszko (131/min), według OM - 7t1d, według usg - 6t2d, więc trochę przesunięcia jest, ale tego się spodziewałam 😊 emocje - niesamowite. Taka malutka fasolka i to bijące serduszko mnie totalnie rozwaliły ❤️❤️
Cudnie!!! ❤❤
 
Do góry