reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Według aplikacji 4t4d [emoji3526]
U mnie ciąża była " wywoływana" bo brałam tabletki na owulację i później zastrzyk żeby pękł pęcherzyk :) 7.01 byłam u lekarza to jeszcze nic nie było widać na usg, następną wizytę mam 12.01 [emoji3059]
A jutro idę zrobić kolejną betę
U mnie według kalkulatora ciąży i terminu OM jestem dziś w 4t3d. Zastanawiam się na który termin zapisać się na wizyte ( 18 czy 25 stycznia) bo w te dni widzę na znanylekarz.pl. tak czytam, że niektóre dziewczyny są na lekach podtrzymujących wczesną ciąże, dlatego mocno myślę czy nie zapisać się na tego 18, by w razie co dostać takie leki w miarę szybko. Chciałoby się jak najszybciej by odetchnąć i po prostu wiedzieć. Bete najprędzej zrobię jutro. Polece szybko z rana[emoji4] Jestem tak strasznie ciekawa i trochę boję się jaki wynik wyjdzie. Jednak wizyta u gin. trochę dni jeszcze upłynie...
 
Nie ważne w jakim jesteśmy wieku [emoji2] Ważne, że jesteśmy szczęśliwe i wspieramy się, dzielimy radami [emoji846][emoji846]. U mnie dwa testy pełne tłuste kreski, jestem przed zrobieniem bety - jutro lece sprawdzić [emoji4]
Część dziewczyny u mnie II kreski na teście, bety nie robiłam. Jestem w totalnym szoku, bo lekarz nie dawał nam szansy na ciążę. Jestem za pewne najstarsza w Waszym gronie, bo mam lat 40+ [emoji85] tym bardziej stresuje mnie obecna sytuacja. Mam cichutką nadzieję, że dotrwam z Wami do września.
 
Jutro skoczę do Rossmana po jakieś smarowidła :) a ten Palmers ma ma zapach kojarzący się z jedzeniem? Ja coś ostatnio nie toleruję kosmetyków o zapachach spożywczych. Czy on daje po nosie zapachem czekolady?
Polecam Mustela ( krem na rozstępy)! nie ma intensywnego zapachu :) i można stosować przez cały czas ciąży.

Jest nawet opcja bez zapachu!
 
Dziewczyny trochę się niepokoje zauważyłam na wkładce lekko kremowy upław mam do lekarza 14, poza tym nic.mi nie dolega poza delikatnym bólem sutków;( boje sie
 
Nie ważne w jakim jesteśmy wieku [emoji2] Ważne, że jesteśmy szczęśliwe i wspieramy się, dzielimy radami [emoji846][emoji846]. U mnie dwa testy pełne tłuste kreski, jestem przed zrobieniem bety - jutro lece sprawdzić [emoji4]
Ja zrobiłam trzy testy z różnych firm w dwa dni, bo nie mogłam uwierzyć, kreski też wyszły grube.
 
U mnie według kalkulatora ciąży i terminu OM jestem dziś w 4t3d. Zastanawiam się na który termin zapisać się na wizyte ( 18 czy 25 stycznia) bo w te dni widzę na znanylekarz.pl. tak czytam, że niektóre dziewczyny są na lekach podtrzymujących wczesną ciąże, dlatego mocno myślę czy nie zapisać się na tego 18, by w razie co dostać takie leki w miarę szybko. Chciałoby się jak najszybciej by odetchnąć i po prostu wiedzieć. Bete najprędzej zrobię jutro. Polece szybko z rana[emoji4] Jestem tak strasznie ciekawa i trochę boję się jaki wynik wyjdzie. Jednak wizyta u gin. trochę dni jeszcze upłynie...
Mnie bardzo mocno bolał brzuch czułam się jakbym miała zaraz dostać @ 8.01 dostałam luteine dopochwowo 3x1, minęły 2 dni i bóle zniknęły :)
 
Dziewczyny trochę się niepokoje zauważyłam na wkładce lekko kremowy upław mam do lekarza 14, poza tym nic.mi nie dolega poza delikatnym bólem sutków;( boje sie
Wydaje mi się że to nic złego gorzej jakbyś miała czerwone plamienia i mocny ból brzucha, no ale lekarzem nie jestem więc ciężko określić :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) . Witam tez nowe mamusie! Ale naskrobałyście! Ja dzisiejszy dzień przywitałam głową w toalecie. Pierwsze mdłości i zwracanie mam za sobą. Was też tak mdli?
 
Do góry