reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja już po wizycie, jest prawidłowo zagnieżdżony pęcherzyk w macicy, uff :) niestety jeszcze nic w środku nie widać, za tydzień mam przyjść i powinien być już widoczny zarodek ☺
Gratuluje! A który tydzień u Ciebie? Ja idę jutro i pewnie bedzie taka sama sytuacja :)
 
Gratulacje! :) W takim razie razem z Tobą czekamy na wynik bety ☺
Dziękuję ❤️ Zapytam Was jeszcze przy okazji, bo jestem świeżakiem w tej kwestii, kiedy najlepiej udać się na 1 wizytę do ginekologa? Mam ustaloną pod koniec stycznia, wg aplikacji będzie to końcówka 7 tygodnia. Czy lepiej może zapisać się wcześniej?
 
Dziękuję ❤️ Zapytam Was jeszcze przy okazji, bo jestem świeżakiem w tej kwestii, kiedy najlepiej udać się na 1 wizytę do ginekologa? Mam ustaloną pod koniec stycznia, wg aplikacji będzie to końcówka 7 tygodnia. Czy lepiej może zapisać się wcześniej?
To moja pierwsza ciąża, więc tez jestem świeżakiem w tych sprawach 😁 Ja poszłam wcześniej, bo naczytalam się o ciążach pozamacicznych, więc chciałam mieć tylko pewnosc,ze pęcherzyk jest w macicy , ale chyba koniec 7 tygodnia jest okej, powinno być już wszystko widoczne 😊
 
reklama
Do góry