reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witam się i ja, w tamtym roku również się witałam na wrzesniowkach - dziś leży obok mnie słodki niemowlak.
W tym roku nieplanowana niespodzianka- dwie kreski.
Gratulacje! <3
ja szczerze mówiąc marzę o niewielkiej róznicy wieku, ale to dopiero pierwsza ciąża, wszystko może się zmienić po pierwszym!
 
reklama
Witam się i ja, w tamtym roku również się witałam na wrzesniowkach - dziś leży obok mnie słodki niemowlak.
W tym roku nieplanowana niespodzianka- dwie kreski.
Ciesz się. Ja chciałam mała różnice wieku. Pierwsza ciąża bezproblemowa za pierwszym podejściem. Potem 3 lata bez powodzenia, teraz dwa poronienia. Zazdroszczę Tobie.
 
Cześć :)
Jak dzisiejsze samopoczucie kobietki?
Ja od rana walczę z pobolewaniem zęba i właśnie jadę do dentysty na borowani
To powodzenia u dentysty !!!
U mnie samopoczucie takie sobie bo nie mam siły na nic nawet spacer z psem mnie wykańcza jakiś spadek energetyczny mam od kilku dni tylko bym leżała i spała:D
 
Ja odprowadziłam syna do żłobka i zaraz się zabieram za pracę, chociaż motywację mam raczej zerową ;)
Co do spania, to nie przespałam całej nocy od 21 miesięcy, wiec w sumie u mnie bez zmian [emoji2957] syn nie dość, że się budzi w nocy na mleko to jeszcze śpi z nami, muszę jakoś to rozwiązać, bo przy większym brzuchu to może być trochę niebezpieczne.
 
Ja odprowadziłam syna do żłobka i zaraz się zabieram za pracę, chociaż motywację mam raczej zerową ;)
Co do spania, to nie przespałam całej nocy od 21 miesięcy, wiec w sumie u mnie bez zmian [emoji2957] syn nie dość, że się budzi w nocy na mleko to jeszcze śpi z nami, muszę jakoś to rozwiązać, bo przy większym brzuchu to może być trochę niebezpieczne.
Mam to samo. Syn 20 msc, śpi z nami i je mleko. Nigdy nie przespał nocy :( chociaż dzisiaj był jakoś dziwnie łaskawy i spał najlepiej w życiu 😁
 
reklama
Do góry