reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Po czym rozpoznać cukrzycę ciążową?
Na tak wczesnym etapie ciężko. Ja mialam w pierwszej ciąży więc jestem w grupie ryzyka. Już w 6tyg wyszedł cukier na czczo dość wysoko. Dziś sprawdziłam z ciekawości bo mam glukometr w domu. A z samopoczucia to u mnie pojawiają się zawroty głowy bądź lodowate dłonie. Trzeba myśleć pozytywnie 😊😊
 
reklama
Ja bym zaczekala na wizyte. Ja w ogole nie robie bety. W zadne j ciazy nie robilam. Mam zamiar zapisac sie do swietnego ginekologa a w ogole to nie wiem czy nie zapisac sie do dwoch zeby badania robic na nfz.
Troche sie boje bo mam juz 35 lat. Czy ktoras z Was jest w podobnym wieku?
Ja skończyłam w grudniu 33 wiosny 😆😆
 
Cześć Dziewczyny,
Mnie tez termin wypada na 4.09. :) to moja druga ciąża, mam w domu synka z kwietnia 2019, może dlatego nie bardzo mam czas na dolegliwości ciążowe [emoji23] a tak serio to w pierwszej ciąży czułam się ok i mam nadzieje, że teraz tez tak będzie.
Aha-i za trzy tygodnie kończę 37 lat, wiec wyglada na to, że na razie jestem najstarsza :)
 
Cześć Dziewczyny,
Mnie tez termin wypada na 4.09. :) to moja druga ciąża, mam w domu synka z kwietnia 2019, może dlatego nie bardzo mam czas na dolegliwości ciążowe [emoji23] a tak serio to w pierwszej ciąży czułam się ok i mam nadzieje, że teraz tez tak będzie.
Aha-i za trzy tygodnie kończę 37 lat, wiec wyglada na to, że na razie jestem najstarsza :)
witam :)
Mi według aplikacji termin wypada na 10.09 (4+2)
 
reklama
Cześć Dziewczyny,
Mnie tez termin wypada na 4.09. :) to moja druga ciąża, mam w domu synka z kwietnia 2019, może dlatego nie bardzo mam czas na dolegliwości ciążowe [emoji23] a tak serio to w pierwszej ciąży czułam się ok i mam nadzieje, że teraz tez tak będzie.
Aha-i za trzy tygodnie kończę 37 lat, wiec wyglada na to, że na razie jestem najstarsza :)
To mamy taki sam termin! :D pozdrawiam
 
Do góry