reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
U mnie półtorej roku nic..
A zaszlam w najgorszym momencie-przed rozstaniem. Życie samo pisze scenariusze i widocznie tak musiało być 🤷‍♀️
Widocznie tak miało być. Dziecko to największe szczęście :) . Poradzisz sobie i tu dostaniesz ogromne wsparcie!

U mnie ciąża 9, dwie donoszone. Teraz jestem obstawiona wszystkimi możliwymi na tym etapie lekami. I startuję z cukrzycą ciążową. Właśnie idę sobie robić super zdrowe śniadanko ;)

I dzień dobry :) ktoś już nie śpi :) ?
 
Witam i ja😊 pozytyw 28.12.20. To moja druga ciąża. Wizytę mam umówiona na 15go stycznia. Myślę, że wtedy spokojnie będzie już seduszko. Pradwodopodnie mam cukrzyce ciążowa 🤨 dużo zdrówka i spokoju.
 
Witam i ja😊 pozytyw 28.12.20. To moja druga ciąża. Wizytę mam umówiona na 15go stycznia. Myślę, że wtedy spokojnie będzie już seduszko. Pradwodopodnie mam cukrzyce ciążowa 🤨 dużo zdrówka i spokoju.
Po czym rozpoznać cukrzycę ciążową?
 
Widocznie tak miało być. Dziecko to największe szczęście :) . Poradzisz sobie i tu dostaniesz ogromne wsparcie!

U mnie ciąża 9, dwie donoszone. Teraz jestem obstawiona wszystkimi możliwymi na tym etapie lekami. I startuję z cukrzycą ciążową. Właśnie idę sobie robić super zdrowe śniadanko ;)

I dzień dobry :) ktoś już nie śpi :) ?
Mam tylko nadzieję, że dam sobie radę i że rodzina to zaakceptuje. Dziecko mimo wszystko jest dla mnie darem. To moja pierwsza ciąża i do tego w takich okolicznościach jest dużo trudniejsza ale wiem, że zrobię wszystko co w mojej mocy dla malucha. Oby było wszystko dobrze z fasolką bo to mi aktualnie spędza sen z powiek. Pierwszy pozytywny test mi wyszedł 21grudnia. Myślicie, że tego 7 stycznia będzie już serduszko? Owulacje miałam 10grudnia, krwawienie implantacyjne 19 grudnia..Przeprszam za tyle pytań ale to moje pierwsze dziecko
 
Mam tylko nadzieję, że dam sobie radę i że rodzina to zaakceptuje. Dziecko mimo wszystko jest dla mnie darem. To moja pierwsza ciąża i do tego w takich okolicznościach jest dużo trudniejsza ale wiem, że zrobię wszystko co w mojej mocy dla malucha. Oby było wszystko dobrze z fasolką bo to mi aktualnie spędza sen z powiek. Pierwszy pozytywny test mi wyszedł 21grudnia. Myślicie, że tego 7 stycznia będzie już serduszko? Owulacje miałam 10grudnia, krwawienie implantacyjne 19 grudnia..Przeprszam za tyle pytań ale to moje pierwsze dziecko
powinno już być :)
 
Ja dopiero niedawno wstalam. Noc mialam tragiczna. Bylo mi niedobrze, nie moglam zasnac. Glupie mysli chodzily po glowie. Jesli chodzi o jedzenie nie mam na nie w ogole ochoty. Moglabym nic nie jesc, tak mnie odrzuca.
 
Jak musicie iść jutro na 3 badanie bety i proga czy już poczekać do wizyty której nie mam jeszcze umownej?:p
Ja bym zaczekala na wizyte. Ja w ogole nie robie bety. W zadne j ciazy nie robilam. Mam zamiar zapisac sie do swietnego ginekologa a w ogole to nie wiem czy nie zapisac sie do dwoch zeby badania robic na nfz.
Troche sie boje bo mam juz 35 lat. Czy ktoras z Was jest w podobnym wieku?
 
reklama
Ja bym zaczekala na wizyte. Ja w ogole nie robie bety. W zadne j ciazy nie robilam. Mam zamiar zapisac sie do swietnego ginekologa a w ogole to nie wiem czy nie zapisac sie do dwoch zeby badania robic na nfz.
Troche sie boje bo mam juz 35 lat. Czy ktoras z Was jest w podobnym wieku?
ja mam 29 :)
Dobry pomysł bo badania prywatnie to bardzo dużo kasy,
Ja mam nadzieje,ze mój gin znajdzie dla mnie jakiś szybki termin bo inaczej idę gdzieś prywatnie
 
Do góry