reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Cholipka ciekawe jal i mnie będzie 🤔 przecież a tyle kobiet chyba nie jest w ciąży co? 🤔
Może i nie, ale wiem, że wrzucają po kilka sztuk tylko. A jak co fajniejsze, to mimo, że idziesz bardzo z rana, to już może nie być. Poczekajcie na dziecięce ciuszki :D to dopiero jest szał. Fakt, że ja lubiłam kupować ciuszki w lidlu dla Małej 😊😊
 
Może i nie, ale wiem, że wrzucają po kilka sztuk tylko. A jak co fajniejsze, to mimo, że idziesz bardzo z rana, to już może nie być. Poczekajcie na dziecięce ciuszki :D to dopiero jest szał. Fakt, że ja lubiłam kupować ciuszki w lidlu dla Małej 😊😊
Masakra.. Chyba nigdy tego nie pojmę 😂
 
Muszę pamiętać I jutro zrobić zdjecie co na mnie czeka jak się budzę. Już nie wiem jak to w siebie wlewać. I weź sie nie porzygaj bo jeszcze się obrazi 🤣🤣
 
Miałam nie interpretować morfologii krwii razem z internetem i poczekać na wizyte u gina, ale nie wytrzymałam i już żałuje. Wychodzi na to, że mam niedokrwistość, niedobór witaminy b12 i/lub kwasu foliowego. Wizyta dopiero za tydzień 😕
 
Miałam nie interpretować morfologii krwii razem z internetem i poczekać na wizyte u gina, ale nie wytrzymałam i już żałuje. Wychodzi na to, że mam niedokrwistość, niedobór witaminy b12 i/lub kwasu foliowego. Wizyta dopiero za tydzień 😕
Ja od zawsze biorę oddzielne b12 wit D.a teraz jeszcze foliowy . Foliowy I b12 biorę metylowe. Plus jakieś ciazowe z polski.
 
Ja mam zły dzień dziś, nie dość że na polu ponuro to jeszcze ryczeć mi się chce nie wiem o co. Słaba jestem, chciałam się rozruszać poszłam do ogrodu drzewka poprzycinać ale nie dam rady. I jeszcze ciągle ten kwas i gorycz w gębie czuje ehhhh....
 
reklama
Miałam nie interpretować morfologii krwii razem z internetem i poczekać na wizyte u gina, ale nie wytrzymałam i już żałuje. Wychodzi na to, że mam niedokrwistość, niedobór witaminy b12 i/lub kwasu foliowego. Wizyta dopiero za tydzień 😕
A chodzisz prywatnie czy na NFZ? Mój ginekolog podał mi do siebie numer telefonu, jak mi źle wyszły wyniki to wysłałam mu SMS, a on mi podał żeby zrobić jeszcze dodatkowe badanie i dać znać. Po tym dodatkowym wysłałam drugi raz i odpisał że są OK. Może też masz taką możliwość?
 
Do góry