reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Te pojedyncze to chyba mniej niż 30 zł, u mnie w Lidlu były przecenione. Te w dwupaku coś koło 40 zł. Mam te pojedyncze i serio są warte ceny. Nie prześwitują, wyglądają bardziej jak dresy niż rajtuzy :) No i standardowo noszę większe S, wzięłam legginsy S i są akurat :) mam ciemnoszare.
miałam legginsy ciążowe z Lidla i z h&m i według mnie te lidlowe są dużo lepsze ;) ale rajstopy z Lidla to dla mnie był dramat, wzięłam rozmiar m bo taki nosze na codzień i strasznie się mi zzsuwały w 8 miesiącu, żałowałam, że nie wzięłam S ale ja to miałam nieduży brzuch 🙂
 
Witajcie nowe dziewczyny 😊
Ciągle myślę na kiedy będę miała termin, w aplikacji wstukalam po wizycie u gina ile wg USG maluszek ma dni i wg tego vwychodzi 18 września,wg o.m. to zależy jaką długość cyklu 😒 się ma już widzę jak połowę sierpnia siedzę jak na szpilkach,nie pewna czy jestem w terminie,po a może przed🙄
A nie wiem czy pisałam że mam już dwie córki z września
Zrobimy piętrowy tort😁😁😁
 
reklama
Spoko, ja już trzeci dzień bez objawów, które zniknęły, bo były. Dzisiaj 9+4. Może serio nasze organizmy już oswoiły się z ciążą i stąd ją mniej odczuwamy. Na szczęście mam wizytę we wtorek i to mnie pociesza :)
Ja w czwartek mam, jak będzie ok to chyba trochę odetchnę bo w poprzedniej ciąży na drugim usg okazało się ze serduszko przestało bić. Także teraz będzie stresująca dla mnie wizyta
 
Do góry