reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja już powoli mam serdecznie dosyć tego dnia 😔 w ogóle nie mam siły i czuje się przez to taka bezużyteczna,no sama na siebie się wściekam,ze ktoś ze mnie całe życie wypompowal,bo bym tylko leżała i leżała i nawet z łóżka nie wstawała 😩😩
 
Ej właśnie odnośnie piersi, czy macie jakies dysproporcje??u mnie lewa jest troszke wieksza🤨
Tak, mam lewego cycka nie dość że większego, to jeszcze niżej 😅

Sprawdziłam bo to jak pisałam wam wcześniej mam dzisiaj prawie całkiem bezobjawowy dzień i tak obserwuje siebie żeby nie zwariować 🥺
 
w którym hm są ciuszki ciążowe?ja ostatnio byłam w posnani a tam nie ma 😊

Podbijam pytanie @Elodia ❤️🤣 team poznan witam, nadrobiłam te 30 stron. Dzisiaj kolejny dzień pełen energii ❤️ Jak ja się cieszę ze już nie ma tych brudzeń 🥰
Dziewczyny super wieści z wizyt, czekamy na wiecej!
 
Dziewczyny.majace doświadczenie z krwiakami. Tydzień temu ta na nfz powiedziała że mam.krwiaczka. ta dzisiaj nic na ten temat..ja z tego wszystkiego też nic nie mówiłam.o tym. Myślicie że mógł.sie wchłonąć tak szybko? Czy sprzęt gorszy? Prywatnie dla mnie to nie do pomyślenia żeby był gorszy niż na nfz. Chociaz z ciąży co mam córkę pod koniec w tej samej klinice lekarz stwierdził że nie wyznaczy wagi dziecka bo jest nisko usadowiona a w szpitalu w ten sam dzień określił lekar właściwie co do grama. Męczy mnie ta dzisiajsza wizyta
 
Dziewczyny.majace doświadczenie z krwiakami. Tydzień temu ta na nfz powiedziała że mam.krwiaczka. ta dzisiaj nic na ten temat..ja z tego wszystkiego też nic nie mówiłam.o tym. Myślicie że mógł.sie wchłonąć tak szybko? Czy sprzęt gorszy? Prywatnie dla mnie to nie do pomyślenia żeby był gorszy niż na nfz. Chociaz z ciąży co mam córkę pod koniec w tej samej klinice lekarz stwierdził że nie wyznaczy wagi dziecka bo jest nisko usadowiona a w szpitalu w ten sam dzień określił lekar właściwie co do grama. Męczy mnie ta dzisiajsza wizyta

Czasem tak jest , że prywatni lekarze maja kiepski sprzęt. W tamtej ciąży trafiłam do takiego ginekologa .
Może faktycznie krwiak się wchłonął bo z tego co pisałaś był raczej niewielki? Chyba , że po prostu go nie zauważyła.. a nie myślałas żeby sie jeszcze z kimś skonsultować dla własnego spokoju ?
 
reklama
Dziewczyny dzidzi jest! Serduszko bije !❤️Wszytsko jest dobrze !:) uffff;) dostałam zalecenia badań i będę robić !:) dziękuje Wam za wsparcie, jesteście nieocenione !
tylko nie wiem gdzie tu tętno jest hmmm
 

Załączniki

  • 65829535-0CA7-42FB-81F0-2D9377CB7081.jpeg
    65829535-0CA7-42FB-81F0-2D9377CB7081.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 89
Do góry