reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
U mnie niestety w ogóle nie zabiło. Żadnego krwawienia, boli nic itp
Okazało się , że kilka tyg nosiłam martwa ciążę [emoji853]dlatego teraz tak czekałam na to serduszko...teraz tylko jest strach żeby nadal biło na następnej wizycie
U mnie też w 6 tc we wtorek byłam na USG. Było serduszko. A w środę brzuch mnie pobolewal, a w nocy lunelo. Bardzo nie bolalo. Jak pojechalam na ip o 3 w nocy to już było w toku, zarodek wydalony
 
Zauważyłam że różne osoby różnie określą dany tydzień ciąży. Na pierwszej wizycie u ginekologa byłam w 7t3d. Niektórzy liczą, że to już 8 tydzień a niektórzy, że 7 [emoji6] Wy jak liczycie?

Lekarze liczą skończone tygodnie, wiec u lekarza to jest 7 tydzień. To tak jak z urodzinami, mówimy, ze mamy 30 lat, czyli skończyliśmy 30 lat, a nie ze nam 31 rok życia leci ;)
Ale kobiety często podają trwający tydzień :) ja tez mam 9+4 dzisiaj i mówię, ze jestem w 10tym tygodniu.
 
A ja wlasnie dowiedzialam sie od znajomej, ktora jest w a raczej byla w ciazy na takim samym etapie jak ja, ze niej serduszko przestalo bic 😭 poprzednio bylo wszystko ok, a wczoraj na wizycie juz nie... masakra, teraz jiz calkiem sie boje co zobaczę dzisiaj na tym usg...
 
Hula hop [emoji7]kręciłam sporo przed ciążą i polecam gorąca . Oczywiście po porodzie gdy już będzie można myśleć o zgubieniu brzuszka. Rewelacyjne efekty [emoji16]
Potwierdzam! Efekt super, talia i brzuszek marzenie, tylko wazne zeby krecic w dwie strony. Ja po porodzie na pewno do kola wrócę
 
reklama
Do góry