reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

O to widzę też będziesz świętować w marcu [emoji846]oby te urodziny byly dla nas szczęśliwe.
Ja prenatalne mam 15 marca ...to jeszcze tyle czasu.....
Kolejna wizytę mam 23.02, i właśnie po nich mam się umówić dopiero na prenatalne, powiedzial, że nie muszę wcześniej i będzie wystarczyło 2 tyg. przed się umówić. Bo to w gabinecie u niego. Chyba, że... Jest już wynik z posiewu, tam coś wyszło jednak, to uciekam od tego lekarza ;)
 
reklama
Zauważyłam że różne osoby różnie określą dany tydzień ciąży. Na pierwszej wizycie u ginekologa byłam w 7t3d. Niektórzy liczą, że to już 8 tydzień a niektórzy, że 7 😉 Wy jak liczycie?
 
Kolejna wizytę mam 23.02, i właśnie po nich mam się umówić dopiero na prenatalne, powiedzial, że nie muszę wcześniej i będzie wystarczyło 2 tyg. przed się umówić. Bo to w gabinecie u niego. Chyba, że... Jest już wynik z posiewu, tam coś wyszło jednak, to uciekam od tego lekarza ;)
Ano pewnie. Wybierz dla siebie najlepsza opcje.
Czyli jednak dobrze, że zrobiłaś ten posiew[emoji846]
 
Zauważyłam że różne osoby różnie określą dany tydzień ciąży. Na pierwszej wizycie u ginekologa byłam w 7t3d. Niektórzy liczą, że to już 8 tydzień a niektórzy, że 7 😉 Wy jak liczycie?
Zazwyczaj mówię, że 7-8 tydzień, bo może się przesunąć coś na początku i póki nie ma dokladniejszych badań (prenatalnych np), to ten +/- sobie zostawiam i dla innych :) albo jeśli to lekarz, to faktycznie np. 7+6.
 
Życie jest niesprawiedliwe serio... [emoji853]Ja poronilam w 2017 r. Ciąża przestała się rozwijac na etapie 6 tyg i niestety było łyżeczkowanie.
Całe szczęście 3 miesiące później udało mi się zajść i szczęśliwe donosić ciążę .
Aaaa czyli po prostu się nie rozwijała...nie bylo
Krwawienia itp?
tego tez się boje. Ze pójdę na wizytę i albo się bie rozwija albo serduszko przestanie bić tak po prostu :(
 
Zauważyłam że różne osoby różnie określą dany tydzień ciąży. Na pierwszej wizycie u ginekologa byłam w 7t3d. Niektórzy liczą, że to już 8 tydzień a niektórzy, że 7 😉 Wy jak liczycie?
Ja licze jako 7. Bo dla mnie to po prostu 7 i juz...początek 7, środek 7, koniec 7 ale no 8 to 8. Na stronach internetowych w większości też jest liczone tak. Lekarz też liczy tak jak ja.;)
 
reklama
Do góry