reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ano pewnie. Wybierz dla siebie najlepsza opcje.
Czyli jednak dobrze, że zrobiłaś ten posiew[emoji846]
No ten lekarz mi powiedział, że jak dla niego, to musi zrobić ten posiew, bo jeśli się okaże, że coś tam jednak jest (podał jakieś 3 nazwy), to mogą one 'zaprocentowac' za kilka m-cy np. szybszym porodem czy nawet poronieniem :( więc jestem w stresie, może dzisiaj już będzie wynik, pobierał mi posiew w piątek o 13.
 
Aaaa czyli po prostu się nie rozwijała...nie bylo
Krwawienia itp?
tego tez się boje. Ze pójdę na wizytę i albo się bie rozwija albo serduszko przestanie bić tak po prostu :(
U mnie niestety w ogóle nie zabiło. Żadnego krwawienia, boli nic itp
Okazało się , że kilka tyg nosiłam martwa ciążę [emoji853]dlatego teraz tak czekałam na to serduszko...teraz tylko jest strach żeby nadal biło na następnej wizycie
 
Ni ja zdaje sobie z tego sprawę niestety :(((. Będąc na tym forum tymbardziej :(. A w jakich tygodniach poronilas i jak to się objawiało?
W 8 poronienie zatrzymane. Żadnych objawów niepokojących. Poszłam a pani mówi że serce przestało bić. Drugi raz trzy dni przed wizytą zaczęłam plamić, na wizycie się okazało że mam odstawić luteinę i się rozkręciło. To był jakoś 7 tydzien. Wcześniejsza wizyta była w 5 tyg więc serca nie widzialam. Pani podejrzewała puste jajo.
 
Haha chodziło mi o podłogę w sensie jakie panele płytki hihi
Aaa sory [emoji23]moj mózg dziś nie pracuje
Panele mam ale nie powiem Ci dokładnie jakie bo jak się wprowadziliśmy to już były . Ogólnie mają dość duże " fugi" więc jest maskara jak się coś wyleje [emoji85]puchna i wygląda to słabo
 
Zazdroszę Wam tych prenatalnych już :( :D ja myślę, że sobie zrobię prezent urodzinowy i umówię się w marcu między 8 a 12 na prenatalne :)
Brzuuuuch mnie dzisiaj boli, ciągnie, jest ściśnięty, bo dużo pracy przy kompie :(
Koleżanka mi kiwi kupiła 😍 mam fazę na kiwi :D
Szybko minie zobaczysz 😎 ja też przy komputerze i pomaga mi joga po pracy , zawsze coś 🤔
 
Zauważyłam że różne osoby różnie określą dany tydzień ciąży. Na pierwszej wizycie u ginekologa byłam w 7t3d. Niektórzy liczą, że to już 8 tydzień a niektórzy, że 7 😉 Wy jak liczycie?
Ja mam 7+3 i liczę 7 . Mąż mnie wkurza bo mi mówi że mam 36 lat a ja 36 skończę dopiero w listopadzie i uważam że mam 35 😂
 
reklama
Do góry