reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja mam juz liste dziewczyn ktore sie zglaszaly. Pisalam nawet z zalozycielka bb i powiedziala zeby sie chociaz 2 tyg jeszcze wstrzymac z watkiem prywatnym bo wiadomk jak to na poczatkach ciazy jest no i po czasie tez niektore nie wchodza juz wgl wiec bez sensu jak takie osoby beda na grupie co sie powiedzmy 2 razy odezwaly i juz na bb ich nie ma.

Co do grupy prywatnej potrzebuje jeszcze jednej moderatorki. Ktora zamierza regularnie wchodzic potem na watek prywatny. Ktos chetny?
Ja też się się zgłaszam.
 
Ja jestem wniebowzięta, bo nie mam żadnego odrzucenia od jedzenia, jem to co jadłam przed ciążą, wszystko mi smakuje. Oczywiście nie chwalę dnia przed zachodem słońca, bo może jutro wstanę i nie zjem już nic :D ale póki co serio jestem zdziwiona jak dobrze się czuję i nic mnie nie męczy. Podziwiam Was, że znosicie te poranne i nie tylko mdłości czy inne dolegliwości. Co ten kobiecy organizm potrafi znieść :)
Ja tak samo jem wszystko i kawa smakuje 😀 nie odrzuca mnie od jedzenia. Tak samo czuje się dobrze nic nie dolega 🤔🤔🤔
 
Ja 18 🥰ale super 😎
Zazdroszę Wam tych prenatalnych już :( :D ja myślę, że sobie zrobię prezent urodzinowy i umówię się w marcu między 8 a 12 na prenatalne :)
Brzuuuuch mnie dzisiaj boli, ciągnie, jest ściśnięty, bo dużo pracy przy kompie :(
Koleżanka mi kiwi kupiła 😍 mam fazę na kiwi :D
 
Zazdroszę Wam tych prenatalnych już :( :D ja myślę, że sobie zrobię prezent urodzinowy i umówię się w marcu między 8 a 12 na prenatalne :)
Brzuuuuch mnie dzisiaj boli, ciągnie, jest ściśnięty, bo dużo pracy przy kompie :(
Koleżanka mi kiwi kupiła [emoji7] mam fazę na kiwi :D
O to widzę też będziesz świętować w marcu [emoji846]oby te urodziny byly dla nas szczęśliwe.
Ja prenatalne mam 15 marca ...to jeszcze tyle czasu.....
 
reklama
Nie pociesze Cie- tak pomyślałam w czerwcu po poronieniu a w październiku poroniłam drugi raz. [emoji2356]
Życie jest niesprawiedliwe serio... [emoji853]Ja poronilam w 2017 r. Ciąża przestała się rozwijac na etapie 6 tyg i niestety było łyżeczkowanie.
Całe szczęście 3 miesiące później udało mi się zajść i szczęśliwe donosić ciążę .
 
Do góry