reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja zgłupiałam bo mam się umówić do położnej a tu psikus bo w medi tylko teleporady dostępne [emoji1787] żadnej wizyty stacjonarnej, muszę ogarnąć temat jak siądę do kompa. Jeśli któraś prowadzi ciąże w Medicoverze dajcie znać, czy ja muszę isc stacjonarnie czy to po prostu dokumenty?
Podpinam się [emoji1787] też przygodę z medicovere zaczynam więc zapewne to samo mnie czeka z kartą ciąży, co Ciebie [emoji1787]
 
Oj tak ciagle myśle czy urośnie i ile urośnie, czy nadal będzie serduszko 😒 nie mogę się opędzić od złych myśli
Mam to samo.... sama się zadręczam a na myśl o tym, że w piątek mam wizytę robi mi się niedobrze z nerwów. Nie umiem nad tymi czarnymi myślami zapanować. Niby sobie mówię, że co ma być to będzie i nie mam na to wpływu ale nie czuję się spokojniej 🤔
 
Pierwsza też długo miała smoka i z mowa jest Oki a ma już 17 lat [emoji16] Ale rozumiem twoje obawy;)
Moja corka jest jakimś wyjątkiem w takim razie, bo w ogole ani razu smoczka nie chciala. Jak raz marudzila to probowalam jej dać, ale wypluwała. Była dzieckiem zdecydowanie bezsmoczkowym.
 
Moje śniadanie dziś to rożek truskawkowy [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] zupełnie nie mam ochoty na warzywa [emoji848] a mam robić dla moich zupę warzywną,na sama myśl mi niedobrze [emoji1785] a ja tak kochałam zupy [emoji173]
Ja na sniadanko tostu sobie zrobilam. A na obiadek frytki, kurczak i surówka z kisoznej kapuchy [emoji3059]
 
reklama
Do góry