reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja wczoraj wieczorem wyszłam z psem i zaśmierdziało mi szambo somsiada i puściłam pawia na drogę...cóż zdarza się 😂
Rozwaliłaś system. Parsknęłam na telefon 😂
Hej dziewczyny :)
Jestem po wizycie :)
Dzidzia ma 3,66 cm! Dziś 9+6 ale z USG wychodzi na większą 😅
Wszystko jest w porządku. Czekamy sobie na prenatalne :)

Ps: USG miałam już robione przez brzuch :)
Ale to już rzeczywiście duży dzidziol! ❤
No okropna dzisiaj ta mgła, ja jeszcze jak szłam to lało jak z cebra a parasolki nie wzięłam :p marzy mi się już słoneczko i długie spacery!
U mnie ciepło i słoneczko od czasu do czasu ;)
 
reklama
Tez tak macie ze idziecie z wielka nirwiadoma na wizytę ? Ja wiem ze powinnam iść z nastawieniem ze zobacze jak dzidzi rośnie ale jakoś nie potrafię....staram się nastawić na najgorsze jeśli nie daj Boże miałoby coś być nie tak:(
Oj tak ciagle myśle czy urośnie i ile urośnie, czy nadal będzie serduszko 😒 nie mogę się opędzić od złych myśli
 
Ja dziś sie budziłam co chwilę, a to małą przykryć a to coś.. I śniła mi się dwa razy sytuacja w pracy że szefowa kazała pracować dziewczynom po godzinach,poprostu wpuściła klientów po zamknięciu i tyle i łaził po całym sklepie jak robale jakieś.. I później drugi sen podobny tylko z moim i męża udziałem [emoji848] tyle że my tam nawet spaliśmy [emoji848] co w tej głowie jest.. [emoji23] generalnie zawsze mam sny nie ważne ile śpię nawet jak się budzę kilka razy to też śnie te kilka razy..
Ja znowu mialam problem z zasnieciem bo mnie cos dluzsza chwile mdliło :-/ a jak już zasnelam to tak poryte sny mialam, że do publikacji się nie nadają [emoji1787]
 
Ranyyy ja mam taki problem ze wzdęciami i zaparciami i nic nie pomaga[emoji2356][emoji2356][emoji2356]kawusia rano nawet nie rusza
Ja mam wzdęcia głównie wieczorami, a jak już przejdzie to trzeba wietrzyć chatę, bo takie gazy mi idą że nie sposob przejść obok tego obojetnie [emoji1787]
 
Ja już czasami mam jej dość [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] non stop na okrągło [emoji23][emoji23][emoji23]
To jak moja córka bypa mała, Peppę też oglądała, ale u niej to królował Klub przyjaciół myszki Miki [emoji1785][emoji1785][emoji1785] boże, jak ja tego nie lubiłam.
 
reklama
Ja jutro z rana jadę na badania a wizytę mam 10.02 na16 :) A robiła któraś badania prywatnie? Jaki mniej więcej jest ich koszt? Boję się że zapłacę z 500 zł :o
Zależy od labo. Wjedym miejscu zapłacisz niecałe 300, w innym dwa razy tyle :-/ ja na szczescie bede to miala w ramach pakietu, wiec wiecej niż pakiet nie wydam na szczescie.
 
Do góry