reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja mam juz liste dziewczyn ktore sie zglaszaly. Pisalam nawet z zalozycielka bb i powiedziala zeby sie chociaz 2 tyg jeszcze wstrzymac z watkiem prywatnym bo wiadomk jak to na poczatkach ciazy jest no i po czasie tez niektore nie wchodza juz wgl wiec bez sensu jak takie osoby beda na grupie co sie powiedzmy 2 razy odezwaly i juz na bb ich nie ma.

Co do grupy prywatnej potrzebuje jeszcze jednej moderatorki. Ktora zamierza regularnie wchodzic potem na watek prywatny. Ktos chetny?
Również jestem chętna na wątek prywatny :)
 
reklama
Też pomyślałam, że jej reakcja mogła być spowodowana tym że sama miała przykro doświadczenia. Pytania o staranie może zadała dlatego że chciała sprawdzić, czy to planowałas czy nie. Są różne babki, czasem tak robią z zazdrości, czasem węszą podstęp. Może ta nie umiała być subtelna i wyszło z niej to co miała akurat na myśli.
Ważne, że masz już to za sobą i żeby załatwiła Ci pracę zdalną. :) Może ona teraz bije się w pierś że tak zrobiła, zobacz czy jej zachowanie przy najbliższej okazji nie będzie inne :D

Mój zawsze powtarza: "nie podejrzewaj złej woli tam, gdzie w grę wchodzi zwykła głupota". Także tego, tyle w temacie pytań o starania, planowania itd.
 
U mnie tez w pracy zapytały czy planowane... No kurczę 😂 nie spytałabym się nigdy tak drugiej kobiety 🤷🏻‍♀️ ale to tak jest, dzisiaj poszłam zanieść dziewczynom faworki i powiedziałam, że raczej już nie wrócę do nich :p teraz odpoczywanie.

Dziewczyny miałam stwierdzona cukrzyce ciążowa, od 4 dni mierze cukier i cały czas mam w normie czy myślicie, że już do końca bede musiała mieć ten glukometr przy sobie jak wyniki bedą okej to odpuszczą? Wizytę u diabetologa mam za tydzien. :-)
 
Powiedzcie mi czy od proga mogę zatrzymywać wodę? No kufa nie ma siły żeby mi tak dupa urosła a czuje się jak bania.
 
Dziewczyny wy tu piszecie o śledziach i lodach.... chciałabym mieć takie zachcianki.... Ja właśnie musiałam zjeść cebulę! Taką miałam ochotę, że szok! I zeżarłam (Nie zjadłam a zeżarłam łapczywie).... całą... i to surową 😂 tak śmierdzę, że mąż nawet nie chce do mnie podejść 😂
 
Powiedzcie mi czy od proga mogę zatrzymywać wodę? No kufa nie ma siły żeby mi tak dupa urosła a czuje się jak bania.
wydaje mi się że tak to chyba analogicznie przed okresem jak rośnie progesteron jest tendencja do zatrzymywania wody i przez to się człowiek robi napompowany. Ale ja osobiście nie miałam z tym problemów.
 
Dziewczyny wy tu piszecie o śledziach i lodach.... chciałabym mieć takie zachcianki.... Ja właśnie musiałam zjeść cebulę! Taką miałam ochotę, że szok! I zeżarłam (Nie zjadłam a zeżarłam łapczywie).... całą... i to surową 😂 tak śmierdzę, że mąż nawet nie chce do mnie podejść 😂
Wygrałaś wszystko 😂😂😂
 
wydaje mi się że tak to chyba analogicznie przed okresem jak rośnie progesteron jest tendencja do zatrzymywania wody i przez to się człowiek robi napompowany. Ale ja osobiście nie miałam z tym problemów.

Ja raczej się nie przejadam, na pewno mam mniej ruchu, a jestem na maksa napompowana. Napuchnięta taka. No i w żadne bluzki nie wchodzę 😂 wszędzie cyc guziki rozpina, dobrze że zdalnie kamerki nie trzeba włączać. Tyłek też już jakiś taki pełniejszy, a to dopiero 9. Tydz 🙈
 
reklama
Dziewczyny wy tu piszecie o śledziach i lodach.... chciałabym mieć takie zachcianki.... Ja właśnie musiałam zjeść cebulę! Taką miałam ochotę, że szok! I zeżarłam (Nie zjadłam a zeżarłam łapczywie).... całą... i to surową 😂 tak śmierdzę, że mąż nawet nie chce do mnie podejść 😂
Hyhyhy nie no wymiatasz😂😂😂😂😂
 
Do góry