reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

U mnie z zapachami ciężko. Generalnie mam słaby wech wiec teraz widze różnicę. Najgorszy wrog z rana-plyn do spryskiwaczy. Oprócz szczoteczki😂 ta ma honorowe miejsce.
 
reklama
Ja będę robiła na pewno Pappę. Mam 24.02 wizytę prenatalne+pappa.
Myślę jeszcze nad NIFTY, ale to chyba za duży koszt.
Ja się z kolei naczytałam że te PAPPA to statystyka, często wychodzi większe ryzyko wad, babki tracą kupę nerwów i stresów, a potem jest wszystko OK. Jednak, zdam się na opinię mojego lekarza i zobaczę co on mi powie. Koleżanki mi mówiły, że najpierw robi USG a potem zależnie od decyzji: jest dzien-dwa na pobranie krwi.
 
Cześć, chciałabym do Was dołączyć. ;)
Jestem w 8+2, to moja 2 ciąża. Termin mam na 11.09. Pierwsza zakończyła się sukcesem i mam 2.5-letnią córeczkę Adę. ;)

Ta ciąża daje mi popalić. :) Od 5tc mam okropne, całodniowe mdłości. 1-2x dziennie wymioty. Zgaga i zero energii. Gdyby nie to, że mam córkę do opieki to pewnie bym całe dnie spala. Do tego dokucza mi podbrzusze- lekkie pobolewanie jakby okresowe, ale o wiele wiele lżejsze. Nie przeszkadza w funkcjonowaniu. Tak jakby troche po bokach. Czy Was też pobolewa brzuch?
Witaj w klubie mnie też rozłożyła ta ciąża 🙌 mdlosci non stop i Energi zero. Ale powinno już niedługo być lepiej:) witaj w naszym gronie :)
 
Ja mam juz liste dziewczyn ktore sie zglaszaly. Pisalam nawet z zalozycielka bb i powiedziala zeby sie chociaz 2 tyg jeszcze wstrzymac z watkiem prywatnym bo wiadomk jak to na poczatkach ciazy jest no i po czasie tez niektore nie wchodza juz wgl wiec bez sensu jak takie osoby beda na grupie co sie powiedzmy 2 razy odezwaly i juz na bb ich nie ma.

Co do grupy prywatnej potrzebuje jeszcze jednej moderatorki. Ktora zamierza regularnie wchodzic potem na watek prywatny. Ktos chetny?
[/QUOTE

Wydaje mi się, że już się zgłaszałam, ale dla pewności - też zostaje z wami ;-)
 
reklama
Do góry