reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Odnośnie imion to mi się podoba: Matylda, Łucja, Rita, Nina, Laura, Sara a z chłopięcych Filip, Leon, Leonard, Klemens, Nikodem, Zachary, Marcel, Nataniel, Igor. To taka lista na teraz ale pewnie im bardziej zacznę się w ten temat wgłębiać to lista imion ulegnie zmianom :)
No i co z tego jak każde jedno mój mąż odrzuca 😭 Będzie to ciężki temat znaleźć wspólnie coś co nam obu spasuje.
W kwestii wyprawki ja mam zamiar dopiero w czerwcu/ lipcu zacząć sobie tym głowę zaprzątać. U nas zdecydowaliśmy, że nie chcemy poznać płci do dnia porodu więc będzie mniej opcji rozkminiania na temat ubranek, bo pójdą neutralne kolory 😎
 
Od mamy ginekolog, fajna sprawa, służy do przechowywania całej dokumentacji medycznej w przejrzysty sposób, dodatkowo ma jeszcze różne fajne informacje i artykuły.
A dziękuję :) Nie bylam u mamy ginekolog zaraz sobie sprawdzę co tam jest. Na allegro też sa plenery ciążowe też się tak nad tym zastanawiam, pamiątka by była :)
 
Dziewczyny, w którym tygodniu idziecie na to usg genetyczne? Ja planuję 24.02, więc to będzie 12tc+0 i nie wiem czy jest to termin optymalny?🧐🧐
 
Odnośnie imion to mi się podoba: Matylda, Łucja, Rita, Nina, Laura, Sara a z chłopięcych Filip, Leon, Leonard, Klemens, Nikodem, Zachary, Marcel, Nataniel, Igor. To taka lista na teraz ale pewnie im bardziej zacznę się w ten temat wgłębiać to lista imion ulegnie zmianom :)
No i co z tego jak każde jedno mój mąż odrzuca 😭 Będzie to ciężki temat znaleźć wspólnie coś co nam obu spasuje.
W kwestii wyprawki ja mam zamiar dopiero w czerwcu/ lipcu zacząć sobie tym głowę zaprzątać. U nas zdecydowaliśmy, że nie chcemy poznać płci do dnia porodu więc będzie mniej opcji rozkminiania na temat ubranek, bo pójdą neutralne kolory 😎
Oo Leon tez mi sie podoba ale mamy Internet z leona i narzeczony mówi że nasze dziecko się nie bedzie nazywało jak Internet 😂
 
Oj to Aleksandrów może być kilku bo mi tez się podoba a drugie dla chłopca a może nawet pierwsze to Teodor (Teo, Teoś) dla dziewczynki Gaja albo Rozalia. W szoku jestem ze te imiona się powtarzają myślałam ze ja wymyślam jakieś dziwne a jednak nie hahah. W domu mam za to coreczke Melisę, a to już chyba rzadkie imię.
Melisa też piękne imię ❤❤❤❤
 
Dziewczyny, w którym tygodniu idziecie na to usg genetyczne? Ja planuję 24.02, więc to będzie 12tc+0 i nie wiem czy jest to termin optymalny?🧐🧐
ja jestem umówiona na 26.02 wtedy będzie u mnie 12+1 moja lekarka kazała mi się umawiać po 12 tygodniu więc u Ciebie to wydaje się być perfekcyjnie :)
 
reklama
Dziewczyny, w którym tygodniu idziecie na to usg genetyczne? Ja planuję 24.02, więc to będzie 12tc+0 i nie wiem czy jest to termin optymalny?🧐🧐
Ja mam termin na 12 marca i to będzie u mnie 12tc+4 jakoś tak. Z tym ze to mam na nfz. A chciałbym jeszcze te dokładniejsze i nie wiem jak to mam teraz zrobić? To musi byc za jednym razem jak ktos chce te podwójne?
 
Do góry