reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Co do roztępów to ja w pierwszej ciąży używałam Pharmaceris i nie mam ani jednego roztępa a dodam że tendencję mam bo od dzieciaka mam na kolanach biodrach i piersiach. No i moja mama i siostra mają roztępy. Tak że nie zaryzykuję innym. Co do alergi to nie wiem a co do kremu to też ci nie podpowiem bo ja już wypróbowałam wiele i tych drogich nawet ale moja twarz toleruje najlepiej z ziaji „ kozie mleko” nawilża nie tłuści a jako baza pod podkład to już w ogóle mega. Ale każda ma inna cerę.
A co do opalania to leżeć plackiem o 12:00 nie mam zamiaru ale złapać jakieś promyczki spacerując czemu nie.
Na ile Ci jedno opakowanie wystarczyło? Hm teraz bede miala dylemat między tym a tym Palmersem
 
Tu jest napisane, że Pharmaceris można używać od 4 miesiąca a Palmers od początku ciąży

Tak tylko ze z tego opisu Pharmaceris:
"W I-szym trymestrze ciąży nie zaleca się masowania i uciskania brzucha. Realne zagrożenie pojawienia się rozstępów na skutek rozciągania się skóry, występuje od II-trymestru jej trwania."

Wynika, że ogólnie nie jest zalecane masowanie się czym kolwiek a nie konkretnie tym produktem ;)
 
Ja dziś średnio spałam o 1 siusiu później nie wygodnie,na lewym boku mnie ciągnie brzuch i biodra bolą, na prawym to samo prócz bólu bioder. Na plecach ok a po chwili krzyż boli.. na brzuchu nie ok.. Zwariować mozna [emoji849] dodatkowo sobie ała zrobiłam w czoło bo gdy śpię mam mimowolne ruchy i mocno się drapnelam bo akurat miałam rękę na czole.. [emoji849]
Powodzenia wizytujacym [emoji173]
Ja niby dużo nie piłam wieczorem, a i tak co chwilę siku do okolo 1 latałam [emoji2959] jakies takie ni to skurcze, ni to ciągnięcie w nocy poczułam, raczej takie lekki hmmm rozciąganie ale prawie bezbolesne? Oczywiscie u mnie panika też się odezwała, ale ani nie plamię ani nic, więc póki co jest ok. W krzyżu mnie czasami ćmi, ale nie mogę tego bólem nazwać. Wczoraj panikowałam że cyce w ogóle nie bolaly, a dzisiaj od rana dają znać o sobie [emoji23] znowu musiałam coli się napić bo bym jajko zniosła cała puszka na raz [emoji2959]
 
Na ile Ci jedno opakowanie wystarczyło? Hm teraz bede miala dylemat między tym a tym Palmersem
Ja właśnie zaczęłam po I trymestrze, opakowań mi ze 4 lub 5 starczyło nie pamiętam. Ale to jakiś cud dla mnie był że mi nie wyszły. Dodam że mój brzuch nie należy do tych kaloryfowatych 😂😂😂 ale brzucha też nie miałam jakiegoś turbo dużego przytyłam 25 kg ale jestem wysoka o jakoś mi się rozłożyło a po drugie młody strasznie ugniatał moje wnętrzności. Ale TAK nie mam roztępów i jestem szczęśliwa 😃😃😃
 
reklama
Dzień dobry 😊ja używałam bio oil,ale i tak uważam, że skłonności do rozstępów odgrywają tutaj dużą role. Mi się kręci w glowie jak za szybko wstanę. Trzeba to przeczekać 😆.
 
Do góry