reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja dziś średnio spałam o 1 siusiu później nie wygodnie,na lewym boku mnie ciągnie brzuch i biodra bolą, na prawym to samo prócz bólu bioder. Na plecach ok a po chwili krzyż boli.. na brzuchu nie ok.. Zwariować mozna 🙄 dodatkowo sobie ała zrobiłam w czoło bo gdy śpię mam mimowolne ruchy i mocno się drapnelam bo akurat miałam rękę na czole.. 🙄
Powodzenia wizytujacym ❤
Daj spokój ja byłam chyba z 3 czy 4 razy siusiu. Też źle spałam dzisiaj. Biodro też mnie wczoraj bolało. Czy na typ etapie ciąży można spać na brzuchu?? Ja tylko tak uwielbiam zasypiać :(
 
reklama
Zgadzam się. Sama poszłam za wcześnie na nfz bo to pierwsza ciąża i nie wiedzialam kiedy się idzie. Pierwsza wizyta sprawdzanie tylko reka czy macica się powiększyła, druga tak samo, na trzecią zapisał mnie tez w tym samym miejscu wiec nadal bez usg bo nie ma w tym miejscu nawet sprzętu. Jak chce robic usg to kieruje na inny adres. A 3 wizyta to będzie u mnie 9 tydzień. No ale przechodzę prywatnie, bo nie ukrywam że chciałbym wiedzieć czy serduszko juz bije. Dzisiaj 7 tydzień sie zaczyna. Wizyte mam za 10 dni prywatnie :)
No ja sobie tego teraz nie wyobrazam, a lata temu onfo od lekarza po badaniu reka mnie calkowicie uspokajalo. Malo tego, moj gin mial takie sluchaweczki,przykladalam cos do brzucha i slyszal tetno 😆 spokojnie wtedy czekalam na pierwsze usg i nawet mi przez myśl nie przeszlo, ze cos moze byc nie tak.
A teraz odliczam godziny do środy, aby wlasnie serduszko zobaczyc, a w glowie rozne mysli po czytaniu internetów 🙄
 
Dzień dobry,
Chciałam do was dołączyć dopiero w piątek po drugiej wizycie, ale czytając Was postanowiłam zrobić to dziś 😀
To moja 3 ciąża, mam 2,5 letnia córeczkę a pierwsza ciążę poroniłam w początkowych tygodniach.
Termin mam na 25.09, byłam na wizycie tydzień temu, był sam pęcherzyk. Następna mam w piatek, mam nadzieję że zobaczę już serduszko ❤
Dziewczyny a czy wam rano jest słabo? Bo ja jak wstaje to mam wrażenie że za chwilę odlecę ☹️
Pozdrawiam was cieplutko
 
Mam parę pytań do dziewczyn które są juz mamusiami, albo też do tych które nie są, ale są dobrze doinformowane :)

1. Co polecacie na rozstępy. Bo juz chyba czas powoli się zaopatrzyć, czy za wcześnie?

2. Czy są jakieś tabletki na alergie dla ciężarnych? Ja mam alergie prawie na wszystko. Bez tabletek jestem zakatarzona nos zatkany. Teraz dam rade bez, ale na wiosne lato jak zacznie pylic wszystko nie przetrwam... bo na oczy nie będę widziała.

3. Jakiś dobry krem do twarzy. Zawsze uzywalam pod makijaż tani dermosan. Nieświadomie zanim zrobiłam test i nawet pare dni po również, nie przyszło mi do głowy ze ta nieszczęsna witamina A w nim jest. Od tego czasu boje się sięgnąć po kazdy inny.

4. Jak to jest z tym opalaniem w lato? Ile max można? Wiadomo brzuszek zasłaniać. Opalałyście? Czy całkowicie odpuściłyście.

Z gory dziękuję za odpowiedzi ❤❤❤
 
Dzień dobry,
Chciałam do was dołączyć dopiero w piątek po drugiej wizycie, ale czytając Was postanowiłam zrobić to dziś 😀
To moja 3 ciąża, mam 2,5 letnia córeczkę a pierwsza ciążę poroniłam w początkowych tygodniach.
Termin mam na 25.09, byłam na wizycie tydzień temu, był sam pęcherzyk. Następna mam w piatek, mam nadzieję że zobaczę już serduszko ❤
Dziewczyny a czy wam rano jest słabo? Bo ja jak wstaje to mam wrażenie że za chwilę odlecę ☹️
Pozdrawiam was cieplutko
Dzień dobry :)

Ja mam tak, że jak za szybko wstanę to robi mi się czarno przed oczami. Generalnie jestem śpiąca przez większość dnia.
 
reklama
Witaj, mi robi się słabo trzeci dzień,ale to w poprzednich ciążach też się zdarzało w pierwszych miesiącach mierzę wtedy cukier i ciśnienie ale nam w normie,
Trzęsą mi się ręce,cmi się przed oczami i muszę usiąść ale ja to jak pracoholik jestem, myślę że poprostu trzeba zwolnić,
 
Do góry