reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

!!!!dziewczyny jak ja się fatalnie czuje ☹️Jakbym chora była i taka bez mocy jakby ktoś mi baterie zabrał. I tak mi niedobrze😩😭 mam nadzieje se to normalne bo aż mi zimno:( nie No jest straszna lipa :( leżę i nie mam siły wstać
Mam podobnie. Od 5 dni cały czas jest mi niedobrze🙄
A jeszcze niedawno narzekałam na brak objawów😉
 
reklama
Witaj, mi robi się słabo trzeci dzień,ale to w poprzednich ciążach też się zdarzało w pierwszych miesiącach mierzę wtedy cukier i ciśnienie ale nam w normie,
Trzęsą mi się ręce,cmi się przed oczami i muszę usiąść ale ja to jak pracoholik jestem, myślę że poprostu trzeba zwolnić,
Ręce się często trzęsą od zbyt niskiego cukru.
 
Właśnie wczoraj w takiej sytuacji zmierzyłam i był ok ale to tylko raz mierzyłam,muszę częściej,
Za to rano znów miałam 96 tym razem zjadłam kolację lekką 8 godz przed pomiarem🤔
Często jest tak, że jak cukier jest wysoki to organizm produkuje więcej insuliny, żeby go zbić. Wtedy, gdy jest duży wyrzut insuliny to cukier tez gwałtownie maleje i robi się słabo, trzęsą się ręce itd.
 
reklama
Często jest tak, że jak cukier jest wysoki to organizm produkuje więcej insuliny, żeby go zbić. Wtedy, gdy jest duży wyrzut insuliny to cukier tez gwałtownie maleje i robi się słabo, trzęsą się ręce itd.
Przysięgam osiwieje przy tym cukrze,czytam i czytam i dalej nic nie wiem,staram się trzymać dietę dla cukrzyków, w dzień jest ok badam po godzinie i jest dobry ale rano ciągle za wysoki
 
Do góry